نمایش 1 - 10 از 2123
لیستی از نجومی بگیران که "سخنگوی دولت" فقط 4 نفرشان را دید/ رمز گشایی از جدیدترین پنهان کاری دولتی ها در ماجرای فیش های نجومی +اسناد
گزارشی از واقعیت دریافتی‌های نجومی؛
بانک رفاه و مدیران این مجموعه، ماجرای بیمه ایران و بیمه مرکزی و وام های نجومی، صفدر حسینی در صندوق توسعه ملی، پشت پرده دریافتی های مدیران بانک صادرات و ملت، صندوق ذخیره فرهنگیان و بانک سرمایه و دریافتی های مدیران بانک تجارت، همگی از جمله نهادهای دولتی هستند که در جریان افشای دریافتی های نجومی نام بسیاری از مدیران آنها به میان آمد.
تاریخ مطلب: 1395/09/21 - 08:37
روحانی در مراسم روز دانشجو:
رئیس‌جمهور با بیان اینکه مگر ما می‌گذاریم آمریکا برجام را پاره کند، مگر ملت ما می‌گذارد، گفت: هدف‌ ما این بود بگوییم آمریکا و صهیونیسم دروغ می‌گویند.
تاریخ مطلب: 1395/09/16 - 19:27
برخی نمایندگان استیضاح فانی‌راموقتاًپس‌گرفتند/ تحقیق‌وتفحص‌ازصندوق ذخیره فرهنگیان 3 هفته پیش به هیات رئیسه تحویل شد/ مجلس در بازداشت های صندوق ذخیره دخیل نیست
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس:
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بیان داشت: پس از ارائه گزارش صندوق ذخیره فرهنگیان، اعضای کمیسیون آموزش به این نتیجه رسیدند که تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان باید صورت بگیرد و بر اساس آیین نامه محلس این موضوع باید در صحن علنی مطرح شود.
تاریخ مطلب: 1395/07/24 - 10:58
عضو کمیسیون بودجه مجلس:
حاجی دلیگانی با اشاره به قراردادهای نفتی اخیری که توسط وزارت نفت با شرکت های نفتی داخلی بسته می شود، گفت: قراردادهایی که اخیرا توسط وزارت نفت با شرکت های داخلی منعقد می شود، در واقع برای این است که راه را برای ورود شرکت های نفتی خارجی هموار کنند.
تاریخ مطلب: 1395/07/15 - 09:00
عضو کمیسیون برنامه و بودجه تشریح کرد:
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در خصوص آخرین وضعیت فیش‌های حقوقی نجومی پس از گذشت بیش از صد روز از دستور رهبر معظم انقلاب دراین‌باره گفت:این برداشت‌ها غیر قانونی است که قانونی جلوه‌اش داده‌اند و می‌گویند که برداشت ما از قانون این بوده است.
تاریخ مطلب: 1395/07/12 - 09:44
مبادله اقتصادی با دلار کشور را به اروپا و آمریکا وابسته کرده/ باید دلار و یورو را از مبادلات اقتصادی کشور حذف کنیم/حذف دلار تحریم ها را هم بی اثر می‌کند
رزاقی:
رزاقی با اشاره به موضوع حذف دلار از مبادلات اقتصادی کشور، گفت: کشور های اروپایی و آمریکایی به دلیل آنکه پول آنها در بازار جهانی شناخته و تثبیت شده به سبب این موضوع بازار جهانی به سلطه آنها درآمده و در بازار جهانی اعمال نفوذ کرده اند که این امر برای کشورهای جهانی نیز تاکنون ناخوشایند بوده است.
تاریخ مطلب: 1395/06/31 - 09:12
هنوز دغدغه‌های رهبری پیرامون قراردادهای جدید نفتی رفع نشده است/مصوبه دولت نباید نیازمند 4 بار اصلاح باشد/هیچ مرجعی به جز مجلس حق تصویب این قراردادها را ندارد
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس:
دهقان با بیان اینکه بخش دیگری از ایرادات الگوی قراردادهای جدید نفتی بر طرف شده است، عنوان کرد: در مصوبه 6/10 سال جاری هیات وزیران بخشی از ایرادات الگوی قراردادهای جدید نفتی برطرف شده است، گفته می شود که دولت در مصوبه جدیدش مجددا بخش دیگری از ایرادات و اشکالات را رفع کرده، اما هنوز مصوبه به دست ما نرسیده است.
تاریخ مطلب: 1395/06/19 - 10:31
سردار نقدی
سردار نقدی:
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: اگر به جای 6 ماه دویدن دنبال گشایش دلار، دولت‌های ما طرح حذف دلار از تجارت بین‌المللی را پیگیری می‌کردند به طور قطع به نتیجه رسیده بودند.
تاریخ مطلب: 1395/06/14 - 10:38
مدیر سابق امور اوپک وزارت نفت
مدیر سابق امور اوپک وزارت نفت تشریح کرد:
مدیر سابق امور اوپک وزارت نفت با بیان این که اگر دستورات و تذکرات رهبری در خصوص قراردادهای نفتی در نظر گرفته نشود این قراردادها اعتبار و مشروعیتی نخواهد داشت خاطرنشان کرد: تردیدی نیست که توصیه های مقام معظم رهبری در این قراردادها برای پر کردن خلأ های آن بوده است.
تاریخ مطلب: 1395/06/12 - 09:43
باتلاق FATF خطرناک‌تر از دام برجام/ این بار امنیت کشور را به حراج می‌گذارند؟
خیالات خامی که در ذهن دولتی ها خطور کرده است؛
یکی از خوش‌خیالی‌های تیم اقتصادی دولت تدبیر و امید این است که این ماجرا را تا نیمه راه بروند و اگر دیدند امنیت کشور به خطر می‌افتد، متوقفش کنند. چنین رویکردی دقیقا مثل این است که انسان باتلاق وسیعی را تا نیمه بپیماید و اگر دید دارد فرومی‌رود، تلاش کند بیرون بیاید!
تاریخ مطلب: 1395/06/11 - 09:47

صفحه‌ها