فرهنگ جغرافیایی نمین

دانا

 

پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب

شکوه فرهنگ نمینآخرین اخبارپربیننده ترین اخبار

کد مطلب: 20447
تاریخ انتشار: س, 1395/07/06 - 10:44
مسئول عقیدتی، سیاسی نیروی زمینی سپاه:
دشمن تا سطح معاونین وزرا نفوذ کرده است
خبر, نمین, شکوه فرهنگ, مسئول عقیدتی سپاه, نیروی زمینی سپاه, علیرضا کرمی
مسئول عقیدتی، سیاسی نیروی زمینی سپاه پاسداران گفت: جریان نفوذ به‌گونه‌ای بوده که چندین نفر از معاونین وزرا به دلیل جاسوسی بازداشت شده‌اند.

به گزارش خبرنگار شکوه فرهنگ، حجت‌الاسلام علیرضا کرمی در جمع بسیجیان شهرستان نمین در مسجد جامع این شهر با گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: حضرت آقا جریان نفوذ را بارها تذکر داده‌اند، اما مسئولان این امر مهم را جدی نمی‌گیرند.

وی گفت: وضعیت به‌گونه‌ای است که چندین نفر از معاونین وزرا به دلیل مشکل جاسوسی دستگیر و بازداشت شده و در چندین مورد نیز مسائل اخلاقی وجود داشته است.

مسئول عقیدتی، سیاسی نیروی زمینی سپاه پاسداران افزود: با آنکه حضرت آقا بارها متذکر شده بودند، سازمان اطلاعات سپاه نیز در این قضایا ورود کرده بود، به‌گونه‌ای که در یک مورد رسماً به آقای ظریف وزیر امور خارجه اعلام شد که فلان شخص، نیروی فلان جا است.

اما این تذکرات همراه با بی‌توجهی مسئولان مربوطه همراه بود که پس از مدتی شاهد دستگیری و برگرداندن آن شخص به کشور بودیم.

حجت‌الاسلام کرمی گفت: فرد دستگیرشده هم به ایران و هم به خارج مشاوره می‌داده و از آن‌ها نیز ماهیانه 16 هزار دلار دریافت می‌کرده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: هشت سال دفاع مقدس برکات مختلفی به همراه داشت و تهدیدات دشمن را به فرصتی ارزشمند تبدیل کرد.

معاون تربیتی نیروی زمینی سپاه افزود: در این هشت سال در حوزه‌ها و عرصه‌های مختلف ابتکار عمل به دست آمد و از سوی دیگر باعث تولد تفکر بسیجی شد که این امر یکی از دستاوردهای عظیم دفاع مقدس است و عنوان یک ایدئولوژی کارآمد در کشور تبدیل‌شده است.

 

انتهای پیام/*

مسئول عقیدتی سپاه, نیروی زمینی سپاه, علیرضا کرمی
دیدگاه‌ها

کسی که با دشمن بر علیه نظام همکاری کند هر کسی هست یا در هر مقام باشد از مردم ایران تودهنی خوبی خواهدخورد

سلام ودرودخدابرشما حاج آقا کرمی.موضوع راخوب تشریح وتوجیه نمودی.درسته وقتی کلمه نفوذ بیادوسط یعنی همان میشودکه درقیام مختار.تزویرلباسی ازتقوی برتن کرده که یک روی آن اسم الله ودیگری شیطان حک شده.متاسفانه اینها یادگاران دوران جنگ صفین هستن که قران رابرنیزه کردن.دوام توفیقات شماراازخدای منان خواستارم.
ارسال نظر