فرهنگ جغرافیایی نمین

دانا

 

پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب

شکوه فرهنگ نمینآخرین اخبارپربیننده ترین اخبار

کد مطلب: 20713
تاریخ انتشار: س, 1396/05/31 - 19:27
بازدید شهردار نمین از طرحها و پروژه های شهرداری
مرتضی مقدم شهردار نمین از پروژه ها و طرح های در دست احداث شهرداری بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار شکوه فرهنگ، مرتضی مقدم شهردار نمین از پروژه ها و طرح های در دست احداث شهرداری  بازدید کرد.

 

وی در این بازدید از طرح ها و پروژه های عمرانی، خدماتی و تجاری بازدید و از نزدیک در جریان روند اجرایی و میزان پیشرفت فیزیکی آنها قرار گرفت.

 

شهردار نمین با اشاره به پیش رو بودن هفته دولت افزود: طرحها و پروژه های در دست احداث شهرداری نمین در طول هفته دولت مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت. وی ابراز امیدواری کرد با بهره برداری از این طرحها بتوانیم گامی مهم در ارائه خدمت به شهروندان گرانقدر نمین برداریم.

 

 

انتهای پیام/*

دیدگاه‌ها

خسته نباشند شهردار محترم نمین .این شهردار پرتلاش ازپروژه تولید و تکثیر سگهای ولگرد که در همه جای شهر حضور فعال در تکثیر و ازدیاد نسل سگهای ولگرد دارند بازدید بعمل آورده ؟

البته مسئولین عمرانی شهرستان نمین فقط مسیر تردد فرماندارمحترم و احیانن چند مسیرمنتهی به چند مسئول دیگر را عمران و اباد میکنند . جاهای دیگر شهر نمین که حاشیه هستند شامل محدوده شهر نمین نمیباشند من تعجب میکنم چرا پروانه ساخت به ما دادند این شهرداری محترم شهر نمین . خاکریزی کردند و جدول کشیدند و هزینه بیت المال را هدر دادند که بعداز غلطک زدن و صاف کردن خیابان محله اکرامی بارش برف و باران باعث شد که این هزینه ای که شده هدر رود . خوب از جیب خودشان ندادند که دلشان بسوزد پول بیت المال هستش دیگه . شوراهای محترم عنایت داشته باشند که بعد از خاکریزی و غلطک زدن جاده و خیابان سریعا باید آسفالت ریخته شود چون هرنوع رطوبت بعد غلطک زدن باعث از بین رفتن آن میشود . پس رحمی بر بیت المال کنیم و دلمان بسوزد به این پولی که از بیت المال هزینه میکنیم . کارگران شهرداری حقوق نمیدهید چون پول ندارید ولی خوب پول مردم را هدر میدهید بقران .

قابل توجه فرماندار سختکوش !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! سلام علیکم . فرماندار محترم شما را بخدا. شما مسئول این شهرستان هستین !!! چرا در شهر شما تعدادی از مسئولین شهرنمین جواب درستی نمیدهند و همگی در صدد این هستند که مردم را نسبت به مسئولین بدبین کنند و عملا هم همینطور جواب میدهند و گناه را گردن مسئولین رده بالای کشور انداخته و از مسئولیت خود شانه خالی میکنند و مردم بیچاره را سرکار گذاشته و فریبشان میدهند . که کوچکترینش معضل سگهای ولگرد در سطح شهر نمین میباشد وشهر داره باغ وحش میشه و شما هم که اصلا توجهی به این درد مردم نمیکنید . بخداقسم درسته که عبدالهی هم درزمان تصدی شهرداری نمین مرتکب تخلفاتی شدند ولی خدا وکیلی وقتی اراده میکردند جمع آوری سگهای ولگرد انجام بشه واقعا انجام میداد.چقدر این مسئولین مربوط به امر حیوانات (محیط زیست )و شهرداری از انتشار چنتا عکس که آنهم پشت پرده مسائل شخصی خودش را دارد !!!!!!!! ترس برجان آنها افتاده که در فضای مجازی عکس و فیلم سگ کشی را گذاشتند . و همینطور سکوت مرگبار برجانشان رخنه کرده و کماکان سگهای ولگرددر سطح شهر جولان میدهند .و اما سئوال : شما که اینهمه از فضای مجازی میترسید چرا اینهمه مشکلات نوشتیم هیچ اهمیتی ندادین ؟!!!! محیط زیست گفتند بودجه جمع آوری سگهای ولگرد تمام و کمال به شهرداری تخصیص داده شده وشهردار میگه اصلا چنین خبری نیست . سئوال دوم : چرا مردم را سرکار میزارین ؟!!!!!!!!!! ودر نهایت ضمن تبریک هفته دولت که ستاره خدمت گذاری به مردم را به سینه زدین ؛ عاجزانه تمنا دارم فرصتی بزارین برای مردم حاشیه نشین (((((((((مثل شهید رجایی و شهید باهنر )))))))))))و با مردم باشید و به مشکلاتشان رسیدگی کنین و صد البته که یقین دارم فرماندار محترم نمین هم از جنس شهدای هفته دولت خواهند بود و دردهای مردم را درد خود خواهند دانست و منهای جناحیگری حل مشکلات مردم را از شهدای هفته دولت سرلوحه فعالیت خود قرارخواهند داد. البته من منتظر روزی هستم که این سگهای ولگرد اسیب جدی به خانواده من وارد کنند بخدا قسم در میدان شهر بخاطر این سهل انگاری خود را اتش خواهم زد . چون هرچه گفتیم کسی گوش شنوا نداشت . شب ساعت نه به بعد در محله ما سگها جولان میدهند و مسئولیت تردد را دارند .وکسی حق تردد ندارد بغیر از سگهای ولگرد .این بود یکی از موضوعات انشای من . الباقی را در جلسه بعدی خواهم گفت .

سلام علیکم . جناب آقای فرماندار محترم خسته نباشید . خوب است نامه حضرت علی به مالک اشتر را خوب بخوانیدو تامل کنبد در فرمان حضرت امیر به مالک اشتر . با تکبر و غرور با مردم برخورد نکنید مردم را فریب ندهید وهزاران نکته ریز که در ان نامه نوشته شده . اگرمسئولین وقت میگذاشتند و نهج البلاغه را میخواندند اینهمه مشکل نبود . کلاسهای نهج البلاغه روز دوشنبه امام جمعه محترم نیز تاثیر زیادی برروی مسئولین ندارد چون بیشتر مسئولین محترم برای حفظ میز ریاست به آن جلسه میایند چون خروجی این کلاسها اگر مسئولین دقت به متن نهج البلاغه میکردنددر نوع برخورد و نوع عملکرد آنها نمایان میشد . اقای فرماندار به گزارشهای کذایی و دروغ تعدادی از مسئولین اهمیت ندهید خودتان مسئول ارشد شهرستان هستین .این مردم حق دارند از شما مسئولین کاربخواهند چون درهشت سال دفاع مقدس جوان دادند و خون پاک شهدا ضامن بقای انقلاب میباشد و مردم توقع دارند از حد اقل رفاه نسبی برخوردار باشند ولی متاسفانه با دروغ پردازیهای مسئولین رده بالا و با خنده های کریه که برمردم میزنند و ادعای تک رقمی شدن تورم را دارند ؛ نمیدانم تا کجا دروغ گویی خواهند داشت . اقای فرماندار ببینید سفره های خالی مردم را ؛ این بود خروجی برجام کذایی؟ که پدری را دیدم که برای تهیه حداقل ترین جهاز برای دخترش پیش دخترش چقدر شکسته شد . این رسم مسلمانی نیست ما که نمیتوانیم حضرات رده بالای کشور راببینیم و درد مان را بگوییم شما برسانید به گوش مسئولان رده بالا . نترسین این مسئولیتها قرار دادی هستند بعد بازنشستگی را درنظربگیرید که مردم عادی خواهید شد . به درد مردم برسید تاکی عوام فریبی مسئولین را خواهیم دید .انچه مسلم است شرمندگی پدران خانواده و سفره های خالی مردم میباشد . در قیامت جواب خواهید داد و خواهند داد این مسئولین محترم .

خداحافظ شهردار .......................
ارسال نظر