فرهنگ جغرافیایی نمین

دانا

 

پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب

شکوه فرهنگ نمینآخرین اخبارپربیننده ترین اخبار

کد مطلب: 20845
تاریخ انتشار: د, 1396/07/24 - 13:18
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی رکن اصلی و اساسی  ثبات ، امنیت و آرامش کشور و مردم است
یکی از اساسی ترین پایه های ارکان امنیت، صلح و آرامش یک کشور، نیروی مسلح آن کشور است و اگر این نیرو در یک کشور ضعیف و سست باشد باعث می شود آن کشور از نظر امنیت و ثبات دچار تزلزل شود و آرامش و آسایش جامعه آن کشور در پایین ترین سطح ممکن خواهد بود.

به گزارش شکوه فرهنگ، در روزگاری که آتش خشم و افراطی گری در منطقه خاورمیانه با طراحی و برنامه ریزی آمریکا و اسرائیل شعله ور شده است، ایران اسلامی در محوری ترین و حساس ترین نقطه خاورمیانه دارای امنیت، ثبات و آرامشی است که به همت و تلاش و رشادت های نیروهای مسلح که در راس آن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است به دست آمده است.
 

در روزگاری که داعش در کشورهای همسایه شهرها و مردم را به خاک و خون می کشد و سر می برد در ایران شما حتی یک صدای گلوله و یا ناامنی را احساس نمی کنید! خب این امنیت و ثبات و آرامش به آسانی به دست نیامده است . اگر امروز ابر قدرت ها و استکبار جهانی جرات حمله نظامی به ایران را ندارند و فقط در حد یک لاف گزینه نظامی را مطرح می کنند نتیجه اقتدار و صلابتی است که سپاه پاسداران با به کارگیری نیروهای انقلابی و زبده و کاردان و پیشرفت های روز افزون از نظر تسلیحاتی و تاکتیکی به وجود آورده است.
 
یک بزرگواری دانسته یا ندانسته سخنی را بر زبان آورد مبنی بر اینکه ما با مذاکره سایه شوم جنگ را از سر کشور رد کردیم که سخنی کاملا اشتباه و غلط بود . دشمن اگر می دانست که از نظر نظامی ما حرفی برای گفتن نداریم ، هیچوقت پای میز مذاکره نمی آمد و با استفاده از اهرم قدرت نظامی ما را با خود همراه می کرد و فشارش را بر مردم و کشور افزایش میداد.
 
 
 اگر امروز ترامپ رئیس جمهور کوچک مغز و دیوانه آمریکا سپاه پاسداران را تروریست می نامد و تحریم می کند و گستاخانه علیه سپاه پاسداران لفاظی می کند نتیجه عزت، قدرت و اقتداری است که سپاه پاسداران برای کشور به وجود آورده است و خنثی سازی و برهم زدن معادلات طراحی شده و پیچیده ی آمریکا و اسرائیل در عراق و سوریه توسط این نیروی مردمی و انقلابی است که در مقابل نیروهای دست پرورده داعش که امثال آمریکا و اسرائیل برای رسیدن به اهداف شوم خود و ناامن کردن ایران به وجود آورده اند شجاعانه ایستاده اند و روز به روز عرصه را بر آنها تنگ کرده اند.
 

امروز دشمنان؛ ایران را امن ترین کشور منطقه می شناسند و شبانه روزی تلاش می کنند تا این امنیت و آرامشی را که مرهون رهبری های مدبرانه و هوشمندانه مقام معظم رهبری و ایثار و شهادت و فداکاری های نیروهای مومن و انقلابی سپاه پاسداران است را از بین ببرند اما نمی توانند و مدام پروژه ها ، طرح ها و برنامه ریزی هایشان با هوشیاری ملت بزرگ ایران و سپاه پاسداران با شکست مواجه می شوند .
 

ملت و دولت و نیروهای مسلح متحدانه در مقابل گزافه گویی های دشمنان انقلاب علیه سپاه و بسیج ایران اسلامی ایستاده اند و ذره ای از آرمان ها و اهداف انقلاب اسلامی عقب نشینی نخواهند کرد و قدردان سپاهیان و بسیجیان دلاور و قهرمان ایران اسلامی بودند،هستند و خواهند بود .
 

✍️به قلم : حمید حمیدی کیا - دانشجوی حقوق و فعال سیاسی ، فرهنگی و مذهبی

دیدگاه‌ها

با سلام خدمت برادر عزیزم جناب اقای حمیدی کیا. اون شخصیتی که میگوید سایه شوم جنگ را از سر مردم برداشته ؛ قویا میداند که دشمن اگر جرات داشت قبل ازشما به این کشور با گزینه های کذایی حمله نظامی ؛ حمله میکرد . دشمن با آن همه نفهمی فهمید که ایران کشوری نیست که بتواند از طریق نظامی و حتی سایر گزینه های مزخرف ایران را مورد تهاجم قرار دهد امیدوارم دوستان داخلی که به سپاه با متلک دلواپسان نظام لقب دادند متوجه بشوند درایت و کاردانی فرماندهان و رزمندگان سرافراز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی لرزه برجان دشمنان ابله مانند تراپ انداخته است و میدانند وقتی سردار سرافراز سپاه اسلام ( سردار جعفری ) به گزافه گویی های تراپ در یک جمله جواب میدهد غرور ملی به انسان دست میدهد . سردار فرمودند امریکا پایگاه های خود را به دوهزار کیلومتر آن طرفتر ببرد تا در تیر رس موشکهای ما نباشد . سپاه طبق دستور قران عمل کرده و نیروی تهاجمی نبوده ونیست و آنچه درجهت سلاح فعالیت میکند یک عامل باز دارنده بوده و در صورت تصمیم احمقانه دشمن برای حمله نظامی به ایران اسلامی سرسختانه و قاطعانه جواب یاوه گویان را خواهد داد . مردمی بودن سپاه و علاقه مردم را به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مصاحبه ها و تعویض پروفایلها و شرکت در تجمعات کسترده اعتراض به یاوه گویی ترامپ دیدیم و این یعنی سپاه وملت ایران پشتوانه هم بوده و هستند و سپاه با جانفشانی های خود در تمام عرصه ها صادقانه در خدمت نظام و ولایت بوده و مردم فهیم و غیور ایران اسلامی این مطلب را کاملا میدانند . ترامپ و دشمنان بدانند که دستور رهبری فقط در اندک ساعتی برای سیلی زدن سخت به داعش در سوریه بود و گوشی دست ترامپ و دشمنان ابله ایران باشد که با تحریم سپاه و یا حرکت سفیهانه سیلی های محکمتری خواهند خورد . و چقدر مردم نجیب ایران به فرزندان خود در سپاه عزیز افتخار کردن.خوشحالی و ارامش و امنیت مردم شریف ایران خواست قلبی سپاه میباشد و برای حفظ این امنیت بچه های سپاه جان داده اند و خون پاکشان تضمین امنیت ایران اسلامی میباشد . شادی رو ح شهدای نیروهای مسلح صلوات .

باسلام . ترامپ قبل از آنکه به فکر تروریستی بودن سپاه باشد و این نهاد پاک و مقدس را تروریست معرفی کند به فکر خودش باشد که با روحیه استکباری خود دنیا را آگاه ساخت که بزرگترین تروریسم بین الملل بوده و بی رحمانه برجان مردم مظلوم و بی دفاع اتش انداخته است . تروریسم یعنی آمریکا و اسراییل که با پول کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس توانستند بستری مناسب برای ازمایش سلاح های کشتار جمعی در یمن و عراق و سوریه ووووووو بوجود آورند . تروریسم یعنی دامن زدن به کشتار مردم مظلوم و بی دفاع میانمار . از هرچه بگذریم سوالی که هست این است که ترامپ بعنوان ادم درک درستی از شرافت انسانی دارد آیا ؟ یا مثل حیوانی درنده درصدد نابود کردن مردم مظلوم دنیا هستن. قضاوت با شماست که ببینید سپاه که از حیثیت و تمامیت عرضی کشور دفاع میکند تروریسم میباشد یا وحشی نامی با ریخت ترامپ که رنگ رخسار ش نشان میدهد از سر درونش !خدایی شباهتی به آدمی زاد دارد آیا این موجود ؟
ارسال نظر