فرهنگ جغرافیایی نمین

دانا

 

پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب

شکوه فرهنگ نمینآخرین اخبارپربیننده ترین اخبار

کد مطلب: 18817
تاریخ انتشار : س, 1394/06/10 - 11:26
نمین شهرستانی کوچک با مشکلاتی بزرگ؛
از کسب مقام قهرمانی آسیا تا تعطیلی باشگاه ووشو در نمین!
در شهر آبی بیگلو شهرستان نمین ووشوکاری موفق به کسب مدال طلای مسابقات آسیایی می شود و در شهر نمین این شهرستان مسئولان با تخیله باشگاه ووشو آن را به تعطیلی می کشانند!

به گزارش خبرنگار شکوه فرهنگ، اینجا نمین است، شهر و شهرستانی کوچک، اما با مشکلاتی بزرگ؛ اینجا همان شهرستانی است که در ماه گذشته یکی از ووشوکاران آن از شهر آبی بیگلو توانست قهرمان مسابقات ووشو آسیا شود و از سوی دیگر در شهر نمین درب باشگاه ورزشی ووشو را قفل می‌کنند تا از تمرین کردن ورزشکاران خودداری کرده و نهایتاً باشگاه ورزشی را تخلیه می‌کنند.

 

پای سخنان سید میثم قریشی مربی ورزش ووشو نمین می‌نشینیم تا با آنچه در این شهر کوچک روی‌داده بیشتر مطلع شویم.

 

قریشی از سال 84 فعالیت خود را در ورزش ووشو آغاز کرده و در حال حاضر دان چهار فدراسیون را دارد. وی علاوه بر آن دان سه کیک بوکسینگ بوده و مربیگری درجه سه و داوری درجه‌دو کشوری این رشته را دارد. در ورزش بوکس تایلندی نیز توانسته خان هشت را اخذ کرده و مربی درجه سه این رشته ورزشی شود.

 

سید میثم قریشی در گفتگو با خبرنگار شکوه فرهنگ با اشاره به وضعیت ورزشی حاکم بر شهرستان در سال‌های اخیر اظهار کرد: نمین به شهرستانی برای گذراندن دوره کارآموزی و مدیریتی مسئولان تبدیل شده است.

 

وی گفت: در دوران آقای عوض نخست رئیس اسبق اداره تربیت‌بدنی نمین وضعیت خوبی بر ورزش شهرستان حاکم بود و وی درصدد آن بودن که به خواسته‌های مربیان ورزشی توجه کرده و مشکلات پیش رو را مرتفع سازد.

 

مربی ووشو نمین افزود: بعد از آقای نخست، آقای حامد مؤذن به‌عنوان ریاست اداره ورزش و جوانان نمین منصوب شدند، اما وی درصدد به کرسی نشاندن گفته‌های خود بود.

 

وی بیان کرد: در زمان مدیریت آقای نخست، ووشو نمین با بیش از 250 ورزشکار و هنرجو فعالیت می‌کرد که به خاطر ازدیاد ورزشکاران، آقای نخست دو سالن ورزشی در اختیار ووشو قرار داده بود.

 

وی گفت: پس از روی کار آمدن آقای مؤذن، وی یکی از سالن‌های ورزشی که در زیر پله سالن حجاب مستقر بود را پس گرفتند.

 

قریشی افزود: پس از سپری شدن مدتی از دوران مدیریت وی، مسئله اجاره‌بهای سالن‌های ورزشی مطرح شد و آقای مؤذن گفتند که چون هنرجویان ورزشی شما بیشتر است باید ماهیانه 150 تا 200 هزار تومان اجاره‌بها پرداخت کنید.

 

وی افزود: هرچند که ورزشکاران زیادی در ووشو وجود داشت اما این اجاره بهاء در وسع یک باشگاه ورزشی در نمین نبوده چراکه از بعضی هنرجویان روستایی و افرادی که بضاعت مالی نداشتند شهریه ماهیانه دریافت نمی‌کردیم.

 

این مربی ورزش رزمی گفت: به خاطر مسئله اجاره بهاء، سالن ورزشی را تعطیل می‌کردند و ورزشکاران پشت سالن می‌ماندند و کلاس‌های تمرین تعطیل می‌شد تا اینکه روزبه‌روز هنرجویان دلسرد شده و این رشته ورزشی در شهر نمین با ریزش ورزشکاران روبه‌رو شد.

 

وی بیان کرد: بعد از مدیریت آقای مؤذن، آقای اکبر ورودی به‌عنوان مسئول اداره ورزش و جوانان نمین روی کارآمدند و وی در اوایل دوران مدیریتی خود نظر مثبتی نسبت به ورزش داشتند و در جلسه‌ای با حضور مربیان ورزشی قول حمایت از مربیان و ورزشکاران شهرستان را دادند.

 

قریشی با اشاره به اینکه پس از مدتی با مشکلاتی روبرو شدیم، گفت: پس از مدتی آقای حقی مقدم معاون اداره ورزش و جوانان نمین، با بیان اینکه احتمال حضور بازرس اداره کل ورزش و جوانان استان در سطح شهرستان وجود دارد، جهت نظم و ساماندهی به امور ورزشی باید جهت برگزاری تمرینات در سالن‌های ورزشی قرارداد بسته شود.

 

وی با بیان اینکه تمرینات ورزشی ووشو در طبقه فوقانی سالن ژیمناستیک شهید مرادجو نمین برگزار می‌شد، اظهار کرد: در اوایل این سالن در اختیار هیئت ژیمناستیک بود و آن‌ها نیز تعامل و همکاری لازم را داشته و هزینه معینی دریافت می‌کردند و یا حتی در برخی موارد با توجه به شرایط پیش رو هزینه‌ای هم نمی‌گرفتند.

 

مربی ووشو نمین گفت: بعدها سالن مربوطه زیر نظر هیئت کشتی قرار گرفت و آن‌ها نیز انصافاً تعامل لازم را با ووشو نمین داشتند.

 

وی افزود: اخیراً مسئولان اداره ورزش گفتند که باید جهت برگزاری تمرینات در سالن ورزشی باید با هیئت‌های همگانی عقد قرارداد شود و هزینه موردنظر به‌حساب این هیئت واریز شود.

 

وی با اشاره به اینکه بنده پس از آن نسبت به عقد قرارداد اقدام کردم، افزود: فردای روز عقد قرارداد از اداره ورزش و جوانان جهت دریافت برگ دوم قرارداد با بنده تماس می‌گیرند، اما بنده به دلیل حضور در جلسه‌ای که امکان همراه بردن گوشی تلفن همراه را با خود نداشتم، تماس تلفنی آن‌ها بی‌پاسخ می‌ماند و این امر به آن‌ها برخورده و پس از عدم پاسخگویی به تماس تلفنی، آن‌ها همان روز اقدام به قفل‌کردن باشگاه ورزشی می‌کنند.

 

وی بیان کرد: برای درب باشگاه یک قفل از سوی بنده زده‌شده بود و یک کلید آن نیز برای مواقع ضروری در اختیار اداره ورزش قرارگرفته بود، آن‌ها نیز قفل دوم را به درب زده بودند تا امکان ورود به باشگاه نباشد.

 

بنده نیز با حضور در اداره ورزش در صبحتی که با آقای حقی مقدّم معاون اداره داشتم، وی گفتند که شما می‌توانید در حال حاضر به تمرینات خود ادامه دهید و در آن روز آقای حقی مقدم با تماسی که با آقای سیامک جعفری یکی از کارکنان اداره ورزش و جوانان داشتند، با باز کردن قفل درب باشگاه، هنرجویان تمرین کردند.

 

از کسب مقام قهرمانی آسیا تا تعطیلی باشگاه ووشو در نمین !

 

وی افزود: اما در جلسه بعدی که برای تمرین در باشگاه حاضر شدیم متوجه شدیم که در قفل باشگاه یک میخ کوبیده شده تا از باز شدن آن خودداری شود تا ما نتوانیم تمرین ورزشی کنیم.

 

مربی ووشو نمین گفت: با اینکه قرارداد بسته‌شده و هزینه سالن نیز واریز شده بود، اما آقای سیامک جعفری یکی از کارمندان اداره ورزش و جوانان گفت که بنده قفل را به درب زده بودم و حالا به دلیل دست‌کاری قفل باشگاه اجازه تمرین نخواهیم داد، حتی اگر رئیس اداره اجازه دهد، ما تشک‌های ورزشی شما را به بیرون پرت خواهیم کرد.

 

قریشی گفت: با توجه به قرارداد بسته‌شده و پرداخت اجاره بهاء این حرف و طرز بیان به‌نوعی حرف زور بود.

 

این مربی ورزشی افزود: بعد از این اتفاق به اداره ورزش و جوانان رفتم تا پیگیر موضوع شوم به بنده نامه‌ای مبنی بر تخلیه کامل باشگاه ورزشی در عرض سه روز را دادند و گفتند که باشگاه باید در این مکان تعطیل‌شده و در یک سالن ورزشی دیگر تمرینات خود را برگزار کنید.

 

از کسب مقام قهرمانی آسیا تا تعطیلی باشگاه ووشو در نمین !

 

وی افزود: بعدازظهر آن روز وقتی در زمان تمرین ورزشی به باشگاه مراجعه کردم دیدم که قفل معیوب را شکسته‌اند و تشک‌های ورزشی را از باشگاه خارج کرده و آنجا را به‌هم‌ ریخته‌اند. حتی کمدها، میزها و وسایل آن‌ها را به هم ریخته و برخی پسترهای ارزشی نصب‌شده بر دیوارها را نیز پاره کرده‌اند.

 

از کسب مقام قهرمانی آسیا تا تعطیلی باشگاه ووشو در نمین !

 

قریشی در خصوص محتوای قرارداد بسته شده گفت: بنده این سالن ورزشی را از تاریخ اول تیرماه تا پایان امسال با اجاره‌بهای ماهیانه 750 هزار ریال با برگزاری چهار جلسه تمرین یک‌ساعته قرارداد بسته‌ام.

 

وی با اشاره به اینکه مسئولان اداره ورزش بیان می‌کنند که هزینه‌های انشعابات بالا بوده و این هزینه‌ها باید از باشگاه‌های ورزشی اخذ شود، اظهار کرد: با توجه به اینکه از زمان قرارداد بسته‌شده باقی‌مانده است، مسئولان اداره ورزش و جوانان گفتند که برای ادامه تمرینات خود در باشگاه فعلی باید به‌جای 750 هزار ریال، دو میلیون و 500 هزار ریال اجاره‌بها پرداخت کنید.

 

وی با اشاره به اینکه بنده راضی بودم دو برابر قرارداد فعلی یعنی 150 هزار تومان پرداخت کنم تا باشگاه ورزشی فعلی در اختیار ووشو بماند، گفت: مسئولان اداره ورزش مبلغ پیشنهادی را قبول نکردند و اکنون نزدیک به چهار هفته است که تمرینات تعطیل بوده و یا به پیاده‌روی می‌رویم یا که در پشت درب‌های بسته می‌مانیم و روزبه‌روز از نیروهای این رشته ورزشی کاسته می‌شود.

 

وی با بیان اینکه مکان پیشنهادی جدید در سالن ورزشی شهید شاهماری مستقر بوده و دارای مشکلاتی از قبیل فضای محدود، پنجره‌های نامناسب، عدم نوردهی و نبود وسایل گرمایشی است، گفت: همزمان با روز و زمان تمرین ووشو، در روبروی باشگاه ورزشی پیشنهاد شده، ایروبیک بانوان نیز تمرین می‌کنند که این خود یکی دیگر از مشکلات پیش رو است.

 

وی افزود: پیش از زمان تمرین ما نیز ورزش کاراته بانوان تمرین داشته و با توجه به محدودیت فضا امکان استفاده از وسایل ورزشی ووشو از قبیل کیسه‌بوکس و قرار دادن وسایل باشگاه همچون میت‌های ورزشی با مشکل روبرو هستیم.

 

قریشی اظهار کرد: با توجه به نبود سیستم گرمایشی در باشگاه بنده به مسئولان اداره ورزش و جوانان گفتم که این امر هنرجویان را با مشکل روبرو خواهد کرد، اما آن‌ها در مقابل برگشتند و گفتند که فعلاً زمستان نشده و وقتی آن فصل فرارسید شما بیاید و اعتراضتان را اعلام کنید.

 

وی با اشاره به پاسخ مسئولان اداره ورزش و جوانان در قبال کمبودها و نارسایی‌های  باشگاه جدید، موضع آن‌ها در برابر قرارداد بسته‌شده و همچنین نحوه برخوردشان گفت: آن‌ها می‌گویند که حرف، حرف ما بوده و قرارداد بسته‌شده صوری بوده و برای ما مطرح نیست و بر اساس نظر خودمان در امورات اعمال تغییرات می‌کنیم.

 

از کسب مقام قهرمانی آسیا تا تعطیلی باشگاه ووشو در نمین !

 

وی گفت: در باشگاه ورزشی ووشو نمین در اوایل 250 نفر هنرجو وجود داشت که روزبه‌روز از تعداد آن‌ها کم شده بود که مجدداً در این اواخر به 50 یا 60 نفر افزایش داده بودیم، که در حال حاضر از این تعداد فقط نزدیک به 10 نفر ورزشکار مانده است و تدبیر برخی مسئولان موجب دلسردی ورزشکاران از وضع موجود شده و حتی ممکن است باشگاه را به تعطیلی بکشاند.

 

وی افزود: مسئولان با این‌گونه رفتار و برخوردهای خود درصدد تعطیلی باشگاه‌ها و خالی کردن سالن‌های ورزشی هستند.

 

این مربی ورزش با بیان اینکه درب قهوه‌خانه‌ها از صبح تا شب باز بوده و در هر زمانی به روی جوانان باز است، گفت: متأسفانه شاهد آن هستیم که افراد زیر 18 سال در قهوه‌خانه‌ها حضور پیدا می‌کنند و عامل اصلی این‌گونه موارد در سطح جامعه بعضی از مسئولان هستند.

 

قریشی افزود: اغلب افرادی که در قهوه‌خانه‌ها حضور دارند به‌گونه‌ای در یک بازه زمانه‌ای ورزشکار بوده‌اند و وقتی پیگیر موضوع می‌شویم متوجه می‌شویم که چون کسی به آن‌ها و ورزش آن‌ها بها و ارزش قائل نبوده اکنون اوقات فراغت خود را در چنین مکان‌هایی سپری می‌کنند.

 

وی با بیان اینکه با چنین برخوردهایی در ورزش بعداً مدعی می‌شویم که چرا اعتیاد و بزهکاری در جامعه بیداد می‌کند، گفت: همیشه پیشگیری بهتر از درمان بوده و یکی از وظایف اداره ورزش و جوانان پر کردن اوقات فراغت جوانان است.

 

وی گفت: مسئولان اداره ورزش و جوانان به‌جای حمایت از مربیان و ورزشکاران نسبت به اذیت کردن و تحقیر کردن آن‌ها اقدام می‌کنند و در شهرستانی همچون نمین که وضع اقتصادی نامناسبی دارد سنگ‌اندازی کرده و باشگاه‌های ورزشی را تعطیل می‌کنند.

 

وی افزود: وقتی در خصوص مشکلات به اداره ورزش و جوانان مراجعه می‌شود تندخویی کرده و یا که سر آدم داد می‌زنند و از سوی دیگر نیز کارمندان این اداره معمولاً با تمسخر رفتار می‌کنند.

 

قریشی گفت: در سال‌های گذشته مقام‌های بین‌المللی، کشوری و استانی را در ووشو کسب کرده‌ایم، اما امسال وضعیت به‌گونه‌ای بوده که حتی در مسابقات استانی نیز مقام کسب نکرده‌ایم.

 

وی افزود: وقتی در خصوص اجاره‌بها به توافق نرسیدیم، برگزاری تمرینات را در سالن‌های خصوصی و خارج از اداره ورزش و جوانان را پیشنهاد کردند و در ادامه آن به‌گونه‌ای بیان کردند که برای آن‌هم نیازمند اخذ مجوز از اداره ورزش و جوانان بوده و به خاطر ماده و تبصره موجود در آن باید دوندگی کنید.

 

از کسب مقام قهرمانی آسیا تا تعطیلی باشگاه ووشو در نمین!

 

 

از کسب مقام قهرمانی آسیا تا تعطیلی باشگاه ووشو در نمین!

 

از کسب مقام قهرمانی آسیا تا تعطیلی باشگاه ووشو در نمین!

 

از کسب مقام قهرمانی آسیا تا تعطیلی باشگاه ووشو در نمین!

 

انتهای پیام/*

دیدگاه‌ها

سلام و وقت بخیر خدمت دوستان گرامی واقعا برای نوع تفکر مسئولین گرامی آن منطقه متاسفم که هر روز بیشتر جوان ها را از مکان های ورزشی دور و به کارهایی که در شان جوان های منطقه نمین نیست سوق میدهند! از ورزش به اعتیاد! چیزی که مسئولین برعکس این وانمود به تلاش میکنند اما در تعجب کامل شاهد تلاش مسئولین برای سوق دادن جوانان به سمت اعتیاد هستیم! شاید یکی از این مسئولین رئیس اتحادیه قهوه خانه ها یا رئیس صنف محترم فروشندگان مواد باشد ! شاید ... هیچ چیز در این دنیا بعید نیست ... ممنون از نمایش دیدگاه بنده توسط مدیریت محترم سایت وزین شکوه فرهنگ نمین

سلام ایکاش وایکاش درادامه مصاحبه پاسخ مسیولین اداره ورزش وجوانان نمین را درج می فرمودید تاعادلانه قضاوت وداوری می کردیم ویکطرفه داوری کردن درمرام هیچ مسلمانی نیست

باعرض سلام وخداقوت ایکاش وایکاش پس ازمصاحبه باورزشکار محترم پاسخ مسیولین اداره ورزش وجوانان نمین رانیز میگرفتید تاعادلانه وضعیت راداوری می کردیم . شایسته یک مسلمان نیست یکطرفه قضاوت کردن .ازتلاشتان متشکرم

با عرض سلام خدمت مخاطبان گرامی؛ این مصاحبه صرفا برای اطلاع رسانی از رویداد های صورت گرفته در شهرستان نمین بوده و در مرحله بعد که مهمتر از هر چیز می باشد، پیگیری از مسئولان مربوطه و پاسخگویی انها به افکار عمومی می باشد و از سوی دیگر مطالب باقی مانده نیز بیان شود. امید بر آن است که حق و حقوق اولیه مردم زیر پا گذاشته نشود.

دوستان سلام ما همیشه وقتی منافع خود را در خطر میبینیم اعتراض مکنیم یکی نیست به این آقای قریشی بگوید که شما چندین سال در باشگاه که تمام امکانات آن بصورت رایگان در اختیار داشتید چرا شما قهرمان ندادید و چرا روز به روز شاگردانت کم میشود خوب معلوم است مربی که قهرمان ندهد شاگردش کم میشود حالا اداره ورزش وقتی میبیند امکاناتش به هدر میرود و قهرمان پروری صورت نمیگیرد چکار کند مجبور است از پولهایی که این مربی عزیز برای خود دکانی باز کرده و اموال بیت المال است به هییتها کمک کند مگر بیت المال مال شخص میباشد که بیایی از امگانات دولتی برای خود دکان باز کنی من به مسولین اداره ورزش دست مریزات میگویم این اقا منافعش به خطر افتاده دارد دست و پا میزند 0

سلام من یکی از منتقدین هستم اول: بیرید ورزش همگانی تعطیل کنید که دنبال قهرمانی نیستند و به ان ها کمک مالی می شوندحالا بگویم بل فرض قریشی اصلا قهرمان ندارد ولی بیشتر جوانان را به ورزش دعوت میکند دوم: ان ها مگه برای تمرین اجاره پرداخت نکردند سوم: ایا کل باشگاهای ورزشی نمین یا استان اردبیل قهرمان دارند اینطور باشه همه ما باید قهرمان باشیم و ورزش کردن صرفا برای قهرمانی باشد چهارم : با ده هزار تومان شهریه ماهانه قریشی ارباب نمی شود و می تونست وقت خودشو تو تجارت پر سود دیگه صرف کنه و قهوه خونه و سیگار فروشی باز کنه پنجم ؛ چرا در بعضی از شهرستان ها مربی ها از شاگردان شهریه مگیرند ولی برای اجاره باشگاه پولی پرداخت نمی کنند لطفا نظر اکثر مردم نیز درمورد ورزش منطقه سوال شود

اول: اگر قرار بر قهرمانی باشد ورزش همگانی تعطیل شود چون ان ها برای قهرمانی تمرین نمی کنند و به ان ها کمک مالی می شود در ضمن هرکس ورزش می کند باید قهرمان باشد ورزش صرفا برای سلامتی و تندرستی است نه برای قهرمانی ، دوم :بل فرض قریشی اصلا قهرمان ندارد ولی بلاخره جوانان را به ورزش دعوت می کند سوم :مگه ان ها برای تمرین در باشگاه شهریه پرداخت نمی کنند که می گوید که از اموال بیت المال استفاده می کنند قریشی می توانست وقت خود را در امور دیگر صرف کند و به تجارت بپردازد و یا قهوه خانه و سیگار فروشی باز کند قریشی در باشگاه به ورزش می پردازد و در مغازه خود وسایل ورزشی عرضه می کند خداوند بلا های طبیعی را بر کسانی عرضه می کنند قدر استاد و بزرگان و عالمان خود را نمی داند مسولان ورزشی باید توجه کنند که نمین پیشرفت کند نه این که با این کار ها نمین را به پسرفت و عقب ماندگی هدایت کنند در شهرستان های دیگر مربی ها از شاگردان خود شهریه دریافت می کنند ولی برای اجاره باشگاه هزینه ای پر داخت نمی کنند مردم و مسولان نمین توجه داشته باشند که باید به پشرفت نمین اهمیت دهند ★شهرها زمانی اباد می شوند که مردم شهر خود را دوست داشته باشند ★

با سلام در پاسخ به دوست عزیز که میگوید اقای قریشی هیچ قهرمانی نداده باید عرض کنم ک باید چشم وگوش خودشان را باز کنند و یک نگاهی به اطراف کنند .یعنی وقتی در میدان نمین بنر هایی از افتخار افرینی های شاگردان این مربی را میزنند نمیبینند یا خودشان را به ان راه زده اند قضاوت اینگونه درست نیست اما خودم دیده ام که بارها افرادی با منحرف کردن شاگردان وی و دروغ هایی که پشت سرش میزنند و این بلاتکلیفی باشگاه که مقصرش کس دیگریست باعث سرد شدن شاگردان از ورزش میزنند و این طور که بویش می اید شما هم ....استاد قریشی ووشو را در نمین باب کرد و خیلی هم با تجربه است ...اول خوب او را بشناسید و از زیر و بم ماجرا اطلاع پیدا کنید بعد قضاوت کنید..من نظرم را به کسی تحمیل نمیکم..

با عرض سلام و خسته نباشید بنده نیز براین امر معتقد هستم که در زمان ریاست آقای نخست ورزش نمین در حال پیشرفت و ترقی ملموسی داشت... ولی با تاسف بعد ایشان ورزش شهرستان از بین رفت... حتی جلساتی که آقای بهتاج مدیر کل استان گذاشتن بی ثمر بود. به امید شکوفایی و کسب جایگاه اصلی ورزش شهرستان نمین

ووشو رو استاد اسفندیاری در نمین دایر نموده بعد او مرحوم استاد بزرگ فروغی. که استاد شما هم بوده وخودشما هم الفبای. ووشو رو نزد ایشان آموخته اید و لطفهایی که در حق شما کرد که نمک خوردینو نمکدان بشکستید در نمین تثبیت نمود بعد از رفتن آن استاد از شهرستان نمین بدلیل مشغله های شخصی نزد استاد شفیقی گذاشتن بعداز دوسال کار شما در نزد استاد شفیقی کلاس به عنوان ارشدیت به شما سپرده شد که ایشان به دلیل مشغله شغلی امکان اداره باشگاه را نداشتند از جامعه ورزش کنار کشیدن برای مدت محدود که شما شال بند قهوه ای بودید در طی دوسال شما استاد قریشی دان پنج را از سبک نانچوان وبا لابی های فراوان از شهرستان شیراز بدون هیچ گونه فعالیت دراین سبک وحتی دیگر سبکهای ووشو دریافت نمودید بدون تجربه و بدون هیچ پشتوانه علمی و عملی کافی که نتیجه آن دلزده کردن و بدنام نمودن. ورزشکاران نسبت به ورزش و بطور اخص ورزشهای رزمی بود. و اهدا کردن مدرک قهرمانی به کسانی که حتی هیچ وقت در صحنه مبارزه حضور نداشته اند. وایجاد تبلیغات کذب و بیمورد به نفع خود و ضرر دیگران نمودید و بدنام هر چه بیشتر ورزش. واستفاده از الفاظ رکیک در کلاس آموزشی و مغرور بیش از اندازه خود در صحنه ورزشی که اصلا در جامعه ورزشی نمیگنجد.مانند طبل تو خالی که اوای بلند داردولی در میدان عمل جا میزند. (ای وجدان خوابیده برخیز و بجدل با نفس لوامه خودآ)

بله حتما به وجدانتان بگید ک برخیزه ...

بهترین ورزش رو هم جمع کردن. اما متاسفم برای اینکه استاد قریشی عزیز رو از باشگاه بیرون انداختند اما خیلی واضحه که کسی که این کار رو انجام داده خیلی ب استاد عزیزمان حسادت داشته ان شاء الله که مورد توجه مسئولین قرار بگیره لعنت خدا بر رشوه خواران

اقای قریشی تو که اینقدر به شاکردانت جایزه میدی و برای باشگات بنر تبلیغاتی و تراکت چاپ میکنی و اردو های رایگان به جاهای مختلف کشور میبری چرا اجاره سالن را طبق خواسته تربیت بدنی ندادی که الان باشگاهت تعطیل نمی شد چقدر ساده تشریف دارید

با سلام خدمت مسِولین محترم... من قصد سخنرانی ندارم فقط امدم که بگوینم هر کی هرچقد پول بده همون اندازه آش میخوره.... امکانات ندادین و انتظار غیر قابل انجام دارین.استاد قریشی با تمامی کمبوداتی که از لحاظ تجهیزات ورزشی دارد بار ها مقامات بزرگی کسب کرده است و نام شهر ما را بالا برده است. واقعا دلیل اینکه حتی بدون تشکر از کسی که بار ها مقام استانی کشوری و حتی اسیایی کسب کرده حتی بدون تشکر و قدردانی از محل آموزش خود اخراج شود نمیدانم چه باید باشد.....همان گونه که مطلب اشکاری هست که ورزش کردن عملی فررار بوده و زحمات شاگردان پس از مدتی برای تمرینات بدنی از بین میرود واقعا وضع بدی است که بدن ان افراد به حالت عادی و غیر ورزشی باز گردد . طعتیلی باشگاه زمانی باید انجام شود که امکانات وجود داشته باشد و نتیجه ای حاصل نشود.واقعا حتی باشهریه کمی که استاد از شاگردان میگیرد این وضع آموزشی هم بسیار فراتر از انتظار بود///خلاصه ی مطالب خواهشمندم بابررسی مجدد مشکلات و تنقوص نسبت به راه اندازی مجدد باشگاه برای ادامه ی کار شاگدردان اقدام نمایید //باتشکر

با سلام.بی کفایتی مسئولان اداره ورزش شهرستان مهم ترین عامل این وضع نابه سامان ورزش شهرستان هستند.مسئولان به جای حمایت از مربیان بیشتر انان را مورد پرخاش خود قرار میدهند.

چرا اداره تربيت بدنى از مربيانى که در روز روشن يک کاميون تشک کشتى از سالن دزدى مى کنند و در سالن ورزشى و در تمرينات با حالت مست ميايند و در ماه رمضان حرمت ماه را با استعمال دخانيات مى شکند و من مسول سالن هميشه مورد تحقير اهانت او قرار گرفتم و شاهد حرفاى رکيک او به بچه هاى باشگاه بوده ام چرا با او بر خورد نمى کنند

در تعجبم که مربی من که سیگار فروشی باز کرده رفتم پیشش گفتم که چرا سیگار فروشی باز کردی گفت فقط پول باشه و همان مثالا مربی هنوز ازطرف اداره تربیت بدنی حمایت میشه ولی استاد قریشی طرد شد یعنی این مدت که من پیششش کار کردم به من به شکل ابزار درامدی نگاه میکرده و با لجبازی و شهرت طلبی این کار رو میکرده

از وقتی باشگاه استاد قریشی تعطیل شده استاد ما با گرفتن ازمون کمربند بیخودی به بچه ها کمربند میده و از اونا پول های اضافه میگیره فقط به خاطر حکم مشکی از من و فامیلم نفری یکصد و پنجاه هزار تومان گرفت که فکر میکنم داره تلافی شهریه ها رو هم در میاره و تمرین درست حسابی هم نمیده و همه حواسش به اموزش دو تا بچست

از اداره ای که اغلب کارمند هاش غیر از وقت اداری تو قهوه خانه ها پلاسن و یا دنبال پر کردن خلا ازدواجن و یا افراطی هستن و یا تعصب زیاد مذهبی دارن این نتیجه ها و باز خورد ها بعید نیست و انصاف و عدالت از بین میره

نمینیهااینقدر ذلیل نبودندچه بلایی سرشون اومده که جیران بالای مغان باید بهش حکومت کنه

من همه ی سخنان استاد قریشی را تایید میکنم و با بستن باشگاه نهایت ..... کارمندان را نشان میدهد که اصلا وجدان ندارند

اقای قریشی فکر کنم تو نمین رقیب ورزشی داری که داره از حسودی می ترکه و زیرابتو تو تربیت بدنی میزنه خدا جای حق نشسته و از حق طرفداری میکنه

اقای قریشی فکر کنم تو نمین رقیب ورزشی داری که داره از حسودی می ترکه و زیرابتو تو تربیت بدنی می زنه خدا می دونه چه دروغ ها افتراح ها و تهنت ها رو بتو بسته خدا جای حق نشسته و از حق طرف داری می کنه

خر گفت علف ابی است گرگ گفت نه سبز است برای قضاوت رفتن پیش شیر جنگل و شیر گفت گرگ را زندانی کنید گرگ گفت مگر علف سبز نیست شیر گفت دلیل زندانی شدن تو کل کل کردن با خر است
ارسال نظر