فرهنگ جغرافیایی نمین

دانا

 

پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب

شکوه فرهنگ نمینآخرین اخبارپربیننده ترین اخبار

کد مطلب: 14604
تاریخ انتشار: چ, 1393/03/07 - 12:51
برنامه های اجرایی جشنواره گل های بابونه نمین تشریح شد
شکوه فرهنگ: برنامه های اجرایی جشنواره گل های بابونه از سوی رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان نمین تشریح شد.

منوچهر نورزاده  رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان نمین در گفتگو با خبرنگار شکوه فرهنگ با اشاره به ا هداف برگزاری جشنواره گل های بابونه اظهار داشت: این جشنوا ره در راستای معرفی ظرفیت ها و استعدادهای شهرستان نمین در 23  خرداد ماه  راس ساعت 15 بعدازظهر در منطقه گردشگری فندقلو نمین برگزار خواهد شد.

 

 وی گفت: برای جشنواره گل های بابونه 300 میلیون ریال اعتبار از سوی فرمانداری نمین و 450 میلیون ریال اعتبار از سوی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان پیش بینی شده است.

 

دبیر جشنواره گل های بابونه اضافه کرد: مابقی هزینه های جشنواره توسط شهرداری و کارخانجات شهرستان نمین تامین خواهد شد.

 

وی افزود: برای این جشنواره برنامه های مختلفی از جمله اجرای موسیقی شاد و سنتی، نمایش و تئاتر، مسابقات بومی و سنتی و مسابقه نقاشی کودکان در نظر گرفته شده است.

 

نورزاده با بیان اینکه برای معرفی ظرفیت های شهرستان نمین 15 غرفه برپا خواهد شد تصریح کرد: غرفه های توانمندی های کشاورزی، آثار فرهیختگان و مشاهیر نمین، داروهای گیاهی، هنرهای تجسمی، غذاهای سنتی ، ورزشی، بخش خصوصی و کارخانجات، صنایع دستی و غرفه معرفی مناطق گردشگری و آثار باستانی نمین در نظر گرفته شده است.

 

وی گفت:  ایاب و ذهاب شرکت کنندگان در این جشنواره از سوی شهرداری نمین تامین خواهد شد و در همین راستا وسایل نقلیه  برای حضور شهروندان در این جشنواره در نظر گرفته شده است.

 

وی گفت: یک هفته به برگزاری جشنواره بنرهای اطلاع رسانی و تبلیغاتی جشنواره در سطح شهرستان و استان نصب خواهد شد.

 

 

انتهای پیام/*

ارسال نظر