فرهنگ جغرافیایی نمین

دانا

 

پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب

شکوه فرهنگ نمینآخرین اخبارپربیننده ترین اخبار

کد مطلب: 14729
تاریخ انتشار: س, 1393/03/20 - 16:40
اعتبار جشنواره گل های بابونه تامین نشده است!
شکوه فرهنگ: مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: برای جشنواره گل های بابونه نمین 300میلیون ریال مصوب شده اما تا کنون تامین و تخصیص نیافته است.

یحیی نقی زاده محجوب مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل در گفتگو با خبرنگار  شکوه فرهنگ با اشاره به اینکه چهارمین جشنواره گل های بابونه در منطقه گردشگری فندقلو همزمان با نیمه شعبان برگزار خواهد شد اظهار داشت: در شورای برنامه ریزی شهرستان نمین برای این جشنواره 300 میلیون ریال مصوب شده است.

 

وی با بیان اینکه اعتبار مصوب شده پس از تأمین، تخصیص خواهد یافت افزود: هیچگونه اعتباری از سوی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی پیش بینی نشده و صرفاً به عنوان دستگاه اجرایی اعتبار تعیین شده را برای برگزاری جشنواره هزینه خواهد کرد.

 

وی گفت: جشنواره گل های بابونه با هدف معرفی توانمندی ها و ظرفیت های شهرستان برگزار می شود.

 

وی افزود: در این جشنواره در قالب 20 غرفه نمایشگاهی، حوزه های اقتصادی، فرهنگی، آداب و رسوم، صنایع دستی، هنری و سایر توانمندی های شهرستان نمین به معرض نمایش گذاشته خواهد شد.

 

انتهای پیام/*

دیدگاه‌ها

انگيــزه، دروازه ورود به دهکده جهاني ارتباطات است که بارزترين قابليتش، عروج به اوج برترين قله هاي نوين و مدرن عصر انفجار اطلاعات است، فلذا ما هم به جمع شما دوستان پیوستیم تا به پیشرفت خبری استانمان اردبیل کمک کنیم این پیشرفت فقط زمانی خواهد بود که دست به دست هم بدیم لذا فروتنانه ازشما خواهشمندیم مارو هم لینک بفرمائیدوبعد ازلینک اطلاع دهید تا ماهم شمارو لینک کنیم ادرس وب سایت: http://ardabilpress.ir/ مديريت وب سایت خبری اردبیل پرس
ارسال نظر