فرهنگ جغرافیایی نمین

دانا

 

پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب

شکوه فرهنگ نمینآخرین اخبارپربیننده ترین اخبار

کد مطلب: 19386
تاریخ انتشار: س, 1394/10/22 - 08:09
نمین, شکوه فرهنگ,فروش سی دی های غیرمجاز, دستفروشان نمینی, آهنگ های ترکیه ای
در اقدامی تامل برانگیز دست فروشان سی دی های غیرمجاز وآهنگ خوانندگان ترکیه ای را در مرکز شهر نمین به فروش می رسانند.

به گزارش شکوه فرهنگ، با اینکه در سطح شهر نمین دست فروشان انگشت شماری وجود دارد اما همین ها نیز با حضور در میدان اصلی شهر نمین و پهن کردن بساط خود نسبت به فروش سی دی‌های غیر‌مجاز و آهنگ خوانندگان ترکیه ای اقدام می کنند.

 

با اینکه رعایت حق کپی رایت یک حلقه مفقوده در جامعه کنونی ما است نکته جالب اینجاست که دستفروشان آهنگ های غیرمجاز ترکیه ای را درکنار آهنگ های مذهبی و نوحه های ترکی به فروش می رسانند.

 

حال جای سوال اینجا است که وقتی در مقابل انظار عمومی، به صورت علنی و در مرکز شهر فرهنگی نمین نسبت به فروش سی دی های غیرمجاز و آهنگ خوانندگان ترکیه‌ای اقدام می شود، در کلوپ ها و محل های عرضه سی دی‌ها، نرم افزارها و فیلم‌ها وضعیت چگونه خواهد بود؟!

 

فروش سی‌‌‌دی‌های غیر‌مجاز توسط دست فروشان نمینی+تصاویر

 

فروش سی‌‌‌دی‌های غیر‌مجاز توسط دست فروشان نمینی+تصاویر

 

انتهای پیام/*

دیدگاه‌ها

چیکار کنه نان نمی خواد بره دزدی کنه کدام غیر مجازه ایا شنیده نمیشه تورا خدا سوزه هم پیدا کردنی کمی احساسی بر خورد نکنید کمی حق به جانب داشته باشید

برین ببینین اردبیل یا جاهای بزرگ چه خبره و چیا میفروشن ... حالا این بنده خدا که همه میشناسنش و پیرمرده اومده دو تا سی دی گذاشته اونم تازه صوتی ، جوری نوشتین غیر مجاز که انگار چی هست حالا . میدونم انتشار نمیدین برادران محترم
ارسال نظر