فرهنگ جغرافیایی نمین

دانا

 

پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب

شکوه فرهنگ نمینآخرین اخبارپربیننده ترین اخبار

کد مطلب: 19492
تاریخ انتشار: چ, 1394/11/28 - 08:37
رئیس اداره ارشاد نمین:
مفاخر نمین شناسایی و تجلیل می‌شوند
 ارشاد نمین, مفاخر نمین , رحمان زمانی
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نمین گفت: بر اساس مصوبه شورای فرهنگ عمومی شهرستان مفاخر نمین در حوزه کتاب و کتابخوانی شناسایی می شوند.

به گزارش خبرنگار شکوه فرهنگ، رحمان زمانی در جلسه کمیته شناسایی مفاخر شهرستان نمین که در محل اداره ارشاد این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: بر اساس مصوبه شورای فرهنگ عمومی شهرستان نمین اعضای این کمیته نسبت به شناسایی و معرفی مفاخر شهرستان پس از بررسی بر اساس معیارهای لازم و دستورالعمل ارسال از استان اقدام خواهند کرد.

رئیس اداره ارشاد نمین گفت: طبق نظر اعضای کمیته تنها مفاخر مقیم شهرستان نمین شناسایی و به شورای فرهنگ عمومی استان معرفی خواهند شد.

وی افزود: در این کمیته هفت نفر از کل مفاخر شهرستان شناسایی و استان معرفی می‌شوند.

زمانی در ادامه سخنان خود اظهار کرد: در سال آینده نیز تمامی مفخر شهرستان نمین عام از مقیم در شهرستان و دیگر استان‌ها نسبت به برگزاری مراسم و تجلیل از آن‌ها از سوی شورای فرهنگ عمومی نمین اقدام خواهد شد.

وی گفت: مفاخر شهرستان در حوزه کتاب و کتاب‌خوانی و پس از بررسی دقیق آثار مکتوب، کتاب‌های منتشر شده و مقالات علمی گزینش خواهند شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نمین گفت: بر همین اساس نسبت به ایجاد بانک اطلاعاتی مفاخر شهرستان و معرفی آن‌ها در نشریات و برنامه‌ها اقدام خواهد شد.

انتهای پیام/*

 ارشاد نمین, مفاخر نمین , رحمان زمانی
 ارشاد نمین, مفاخر نمین , رحمان زمانی
دیدگاه‌ها

سلام و خداقوت دارم حضور رئیس محترم ارشاد اسلامی آقای زمانی که واقعا از وقتی اومدن نمین، ارشاد نمین رو تکان داده و تحولی جدید حاکم این شهرستان شده..با برنامه جالب جشن انقلاب که انصافا تک بود و شور و شوقی به راهپیمایی به این شهرستان داد..و با برنامه های متنوع شان باعث یادآور این شهرستان می باشند..بنده به نوبه خودم از ایشان تشکر میکنم.

سلام ممنون از همت وتعصب ویژه جناب اقای زمانی . اداره ارشاد نمین با فعالیت ایشان تحول خوبی داشته و ممنونیم از خدمات صادقانه ایشان . خداقوت اقای زمانی عزیز و مردمی و مدیر لایق نمینی.
ارسال نظر