فرهنگ جغرافیایی نمین

دانا

 

پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب

شکوه فرهنگ نمینآخرین اخبارپربیننده ترین اخبار

کد مطلب: 20348
تاریخ انتشار: ش, 1395/05/30 - 10:33
خبر, نمین, شکوه فرهنگ, قبولین کنکور نمین, رتبه زیر 1000 نمین, کنکور نمین
در کنکور سراسری سال 1395 چهار نفر از شهرستان نمین توانسته اند رتبه منطقه ای زیر 1000 را کسب کنند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان نمین در گفتگو با خبرنگار شکوه فرهنگ با اشاره به برترین های کنکور این شهرستان اظهار کرد: امسال از این این شهرستان چهار رتبه زیر یک هزار در کنکور سراسری سال 95 داشته ایم.

 

محرم یوسفی با اشاره به رتبه های برتر کنکور شهرستان نمین گفت: یگانه دستغیب از دبیرستان شرف نمین  در رشته علوم انسانی توانسته رتبه منطقه ای 235 را کسب کند.

 

وی افزود: اشکان شهبازی از دبیرستان حضرت امام خمینی (ره) نمین در رشته ریاضی رتبه منطقه ای 335، سجاد قسمتی از دبیرستان شهید سبحانی آبی بیگلو در رشته علوم انسانی رتبه منطقه ای 695 و رضا صارق زاده از دبیرستان امام خمینی (ره) در رشته ریاضی توانسته رتبه منطقه ای  823 کنکور امسال را به خود اختصاص دهند.

 

وی افزود: همچنین مائده حمیدی از دبیرستان حضرت فاطمه الزهرا عنبران توانسته در رشته زبان های خارجی رتبه منطقه ای یک هزار و 48 را کسب کند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان نمین اظهار کرد: سال گذشته ازاین شهرستان تنها یک رتبه زیر یک هزار در کنکور سراسری داشتیم.

 

یوسفی افزود: طی مراسمی از برترین های کنکور، قبول شدگان مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی و همچنین دانش آموزان با معدل 20 سوم نهایی متوسطه با اهدای لوح تقدیر و جوایزی تجلیل شدند.

 

انتهای پیام/*

خبر, نمین, شکوه فرهنگ, قبولین کنکور نمین, رتبه زیر 1000 نمین, کنکور نمین
دیدگاه‌ها

مبارك است آرزوي موفقيت روز افزون براي عزيزان و ساير همشهريان محترم را دارم

همشون نوز چشمان و افتخار نمینن...یاشاسین نمینین گول بالالاری.....

حسین اقای سابق جا داره ازمعلمین دلسوز و زحمت کش که پرورش دهندگان فرزندان ایران ما هستند یه تشکر اساسی بکنیم و بگیم دمتون گرم.و این عزیزان هم موفق و الگوی سایر همشاگردیهاو نخبه های بعدازخود باشند.

و اما تجربی ها!
ارسال نظر