فرهنگ جغرافیایی نمین

دانا

 

پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب

شکوه فرهنگ نمینآخرین اخبارپربیننده ترین اخبار

کد مطلب: 20388
تاریخ انتشار: ش, 1395/06/13 - 13:29
خبر, نمین, شکوه فرهنگ, کاراته نمین, مسابقات کشوری کاراته
تیم کاراته نمین با کسب دو مدال طلا، یک مدال نقره و پنج مدال برنز توانست در یازدهمین دوره مسابقات کشوری کاراته بانوانان در سبک «ایشون ریو کوبودو» خوش بدرخشد.

رئیس هیئت کاراته شهرستان نمین در گفتگو با خبرنگار شکوه فرهنگ با اشاره به کسب مدال‌های رنگین توسط ورزشکاران این شهرستان اظهار کرد: یازدهمین دوره مسابقات  قهرمانی کشور در سبک «ایشون ریو کوبودو» کاراته به میزبانی استان اردبیل در سالن ورزشی امام خمینی (ره) شهرستان اردبیل برگزار شد.

 

فردین قربانی گفت: این دوره از مسابقات با حضور کاراته کاران استان های کشور در دو بخش کاتا و کمیته  و در رده سنی خردسالان، نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برگزار شد.

 

وی با بیان اینکه در باشگاه کاراته بانوانان شهرستان نمین که نزدیک به 30 نفر هنرجو فعالیت دارند، افزود: ۹ نفر از آنها  در یازدهمین دوره مسابقات  قهرمانی کشور شرکت کرده بودند که در نهایت توانستند دو مدال طلا، یک مدال نقره و پنج مدال برنز را به خود اختصاص دهند.

 

رئیس هیئت کاراته شهرستان نمین با اشاره به مقام های کسب شده، اظهار کرد: النا آپتین مقام اول در رده نوجوانان و محدثه شاهی مقام اول در رده نونهالان را کسب کرده اند.

 

وی بیان کرد: بیتا رسولی مقام دوم و همچنین حدیث اتحاد، تبسم جهانگیری، آیناز عباس پور، آرزو سعادت مقام سوم در رده نونهالان و خانم تمنا عباس پور رده سوم در رده سنی خردسالان را در بخش کمیته به خود اختصاص داده اند.

 

قربانی افزود: به علت مشکلات مالی و عدم توانایی پرداخت مبلغ ورودیه از سوی ورزشکاران، بسیاری از کاراته کاران مجرب قادربه شرکت در مسابقه نشدند و چه بسا با شرکت افراد فوق احتمال افزایش مقام های قهرمانی بیشتر بود.

 

وی بیان کرد: بسیاری از هنرجویان که واقعاً قدرت، شجاعت و استعداد رشته رزمی کاراته را دارا هستند، اما متاسفانه به دلیل مشکلات مالی حتی قادر به شرکت در کلاس‌های تمرین هم نمی شود.

 

انتهای پیام/*

خبر, نمین, شکوه فرهنگ, کاراته نمین, مسابقات کشوری کاراته
خبر, نمین, شکوه فرهنگ, کاراته نمین, مسابقات کشوری کاراته
دیدگاه‌ها

با ارزوی موفقیت بانوان رزمی کار کاراته؛ تشکر ویژه از سرکارخانم حدیقه رضایی

بنده به عنوان همشهري نميني از زحمات بي دريغ جناب اقاي استاد فردين قرباني ريس هيات كاراته شرستان نمين وزحمات سركار خانم استاد رضايي مربي كاراته بانوان نمين نهايت تشكر را داشته واين افتخار بزرگ را به ايشان وجامعه ورزشي تبريك عرض مينمايم اميدوارم در ميادين ملي وبين اللملي شاهد موفقيت اين عزيزان باشيم انشالله
ارسال نظر