فرهنگ جغرافیایی نمین

دانا

 

پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب

شکوه فرهنگ نمینآخرین اخبارپربیننده ترین اخبار

کد مطلب: 20461
تاریخ انتشار: د, 1395/07/12 - 09:44
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در خصوص آخرین وضعیت فیش‌های حقوقی نجومی پس از گذشت بیش از صد روز از دستور رهبر معظم انقلاب دراین‌باره گفت:این برداشت‌ها غیر قانونی است که قانونی جلوه‌اش داده‌اند و می‌گویند که برداشت ما از قانون این بوده است.

به گزارش شکوه فرهنگ، غلامعلی جعفرزاده‌ عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در خصوص آخرین وضعیت فیش‌های حقوقی نجومی پس از گذشت بیش از صد روز از دستور رهبر معظم انقلاب دراین‌باره گفت: گزارشی که در مجلس ارائه شد در مجموع خوب بود اما یک بخشی از آن نتوانست نمایندگان را اقناع کند که قرار شد کمیسیون اصل 90 گزارشی را در این خصوص به نمایندگان ارائه کند.

 وی افزود: یکی از مهم‌ترین نکات مدنظر نمایندگان این است که ماجرای حقوق‌های نجومی مجددا تکرار نشود، چرا که مردم یک خطا را می‌توانند یک‌بار ببخشند اما تکرار آن موجب عصبانیت مردم می‌شود.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه ادامه داد: نمایندگان مجلس سه موضوع را در دستور کار خود قرار داده‌اند، اول جلوگیری از تکرار این ماجرا، دوم بازگشت پول‌ها به بیت‌المال و سوم برخورد با متخلفان.

جعفرزاده تصریح کرد: این برداشت‌ها غیر قانونی است که قانونی جلوه‌اش داده‌اند و می‌گویند که برداشت ما از قانون این بوده است.

وی گفت: باید از این افراد پرسید که چطور تفسیر شما از قانون منجر به افزایش حقوق شما شده و منجر به کاهش آن نشده است؟ به قول معروف " در دیزی باز است، حیای گربه کجا رفته است؟"، چرا نپرسیدید از خودتان که آیا چنین حقوق‌هایی در جمهوری اسلامی جایگاهی دارد یا خیر؟

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه اضافه کاری ساعتی 450هزار تومان و حق شیفت 900هزار تومان در جمهوری اسلامی هیچ جایگاهی ندارد اظهار داشت: ما بحث گزارش کمیسیون اصل 90 را در مجلس پیگیری خواهیم کرد و اگر کسی در این میان متخلف بوده باید از سوی دولت به قوه قضاییه معرفی شود.

 

انتهای پیام/*

ارسال نظر