فرهنگ جغرافیایی نمین

دانا

 

پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب

شکوه فرهنگ نمینآخرین اخبارپربیننده ترین اخبار

کد مطلب: 20519
تاریخ انتشار: پ, 1395/10/09 - 23:15
مسئول دفتر نمایندگی سپاه نمین:
حماسه 9 دی باعث افزایش اقتدار نظام شد
خبر, نمین, شکوه فرهنگ, 9 دی نمین, نمایندگی سپاه نمین, حجت الاسلام علی محمدی
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نمین گفت: حضور مردم در صحنه و تحقق حماسه 9 دی باعث افزایش اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران شد.

حجت الاسلام علی محمدی در گفتگو با شکوه فرهنگ با اشاره به دلایل به وجود آمدن حماسه 9 دی اظهار داشت: بصیرت مردم بود که حماسه 9 دی را در تاریخ انقلاب ماندگار کرد.

 

وی گفت: دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران در صدد بودند  چراغ فروزانی را که توسط شهدا و امام شهدا روشن شده بود خاموش کنند.اما نمی دانستند که استمرار این نور الهی را پرودگار متعال تضمین نموده است.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه نمین افزود: رهبر فرزانه ما از دوره های ریاست جمهوری قبلی در مورد جنگ نرم هشدار می دادند اما برای برخی اشخاص و گروههای سیاسی نا مفهوم بود و درک درستی از فرمایش معظم له نداشتند و اقدام عملی و موثری انجام ندادند.

 

وی در ادامه افزود: دین اسلام در طول تاریخ سنگین ترین ضربه را  از نفاق و منافقان خورده است و جریان نفاق دین اسلام را از مجرای حقیقی خود خارج نموده ودر زمان کنونی نیز انقلاب اسلامی از این قاعده مستثنی نیست.

 

حجت الاسلام محمدی گفت: فتنه سال 88 با برداشتن نقابها، عمق دشمنی استکبار جهانی را آشکار ساخت  و نشان داد که جریان و عناصر فتنه در داخل با دشمنان قسم خورده خارجی پیوند داشته است.

 

وی به دستاوردهای داخلی و خارجی حماسه 9 دی اشاره کرد و گفت: این حماسه آفرینی مردم موجب افزایش اقتدار و استحکام  نظام اسلامی شد و باورهای اعتقادی مردم به ولایت فقیه  را تقویت نمود.

 

انتهای پیام/*

ارسال نظر