فرهنگ جغرافیایی نمین

دانا

 

پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب

شکوه فرهنگ نمینآخرین اخبارپربیننده ترین اخبار

کد مطلب: 20605
تاریخ انتشار: د, 1396/04/12 - 13:37
 تسلیم طرح جامع منطقه ويژه اقتصادی نمين به دبیرخانه شورای‌عالی مناطق آزاد كشور
مدیر منطقه ویژه اقتصادی نمین گفت: طرح جامع منطقه ویژه اقتصادی نمین تهیه و برای تصویب ‏تسلیم دبیرخانه شورای‌عالی مناطق آزاد کشور شده است.

به گزارش شکوه فرهنگ، محمد شهبازعلیزاده با اعلام این خبر اظهار کرد: از آغازین روزهایی که گروه بازرگانی شاهد طبق مصوبه دولت عهده‌دار سرمایه‌گذاری در منطقه ویژه اقتصادی نمین شده است کار مطالعات طرح توجیهی و طرح جامع این منطقه ویژه نیز آغاز شده است.

 

وی ادامه داد: در حال حاضر وهمزمان با آغاز عملیات عمرانی در این منطقه طرح جامع منطقه ویژه اقتصادی نمین که توسط مهندسین مشاور "فجر توسعه " تهیه شده است برای تصویب در شورای عالی مناطق آزاد و ویژه کشور تسلیم دبیرخانه این شورا شد.

 

مدیر منطقه ویژه اقتصادی نمین اظهار داشت: طرح جامع طرح بلند مدتی است که در آن ضوابط و مقررات مربوط به نحوه استفاده از اراضی و منطقه‌بندی مربوط به حوزه‌های مسکونی، فرهنگی، آموزشی، صنعتی بازرگانی، اداری، کشاورزی، تاسیسات، تجهیزات، تسهیلات شهری و نیازمندی‌های عمومی منطقه در آن پیش‌بینی و منظور می‌شود.

 

شهباز علیزاده افزود: خطوط کلی ارتباطی، فرودگاه‌ها و بنادر، سطح لازم برای ایجاد تاسیسات و تجهیزات، تسهیلات عمومی مناطق، نوسازی، بهسازی و اولویت‌های مربوط به آنها و حفظ بنا و نماهای تاریخی و مناظر طبیعی در قالب طرح جامع این پروژه اقتصادی تبیین می‌شود.

 

منبع: فارس

انتهای پیام/*

ارسال نظر