فرهنگ جغرافیایی نمین

دانا

 

پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب

شکوه فرهنگ نمینآخرین اخبارپربیننده ترین اخبار

کد مطلب: 20613
تاریخ انتشار: ج, 1396/04/16 - 18:20
افرادی که در شب کنکور برای دانش آموزان آلودگی صوتی ایجاد کردند باید جوابگو باشند
امام جمعه نمین گفت: افرادی که در شب کنکور برای دانش آموزان آلودگی صوتی ایجاد کردند و به بهانه جشن عروسی در ذهن شرکت کنندگان کنکور اختلال ایجاد کردند باید جوابگو باشند.

به گزارش خبرنگار شکوه فرهنگ، حجت الاسلام صفر یوسف زاده در خطبه های نماز جمعه این هفته، اظهار کرد: دستگا ه قضا باید جلوی بی عدالتی و فساد در جامعه را بگیرد و باید 24 ساعته بر همه  امور نظارت کند تا کسی جرات نداشته باشد دست به خلاف بزند.

                                                                                             

امام جمعه نمین با توجه به در پیش رو بودن سالروز عفاف و حجاب گفت:   امروزه دشمن مستقیما با عفاف و حجاب  مبارزه می کند و می داند تا زمانی که در کشور عفاف  و حجاب داریم شکست ناپذیر خواهیم بود و هر کسی عفت و حجاب مردم را تضعیف می کند یقینا در زمین دشمن بازی می کند.

 

وی عنوان کرد: حفظ امنیت و آرامش مردم مقدم تر است و  افرادی که  در شب کنکور برای دانش آموزان کنکوری آلودگی صوتی ایجاد کردند و به بهانه جشن عروسی در ذهن شرکت کنندگان اختلال ایجاد کردند باید جوابگو باشند.

 

وی گفت: هر چیزی که در غرب برنامه ریزی می شود همه ی آن ها برای مقابله با اسلام است و اکثر قراردادها به ضرر ایران بسته می شود.

 

وی در پایان خطبه های نمازجمعه گفت: اجرای برنامه های قرآن، امر به معروف و در بین مردم زندگی کردن باید وظیفه اصلی مسئولین باشد.

 

 

انتهای پیام/*

ارسال نظر