فرهنگ جغرافیایی نمین

دانا

 

پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب

شکوه فرهنگ نمینآخرین اخبارپربیننده ترین اخبار

کد مطلب: 20621
تاریخ انتشار: س, 1396/04/20 - 13:28
دستگاه قضایی استان اردبیل پرونده آتنا را با جدیت بررسی می‌کند/ نتایج نهایی بعد از انجام تحقیقات اعلام می‌شود
دادستان اردبیل گفت: با کشف جسد آتنا اصلانی در خانه مظنون اصلی این پرونده دستگاه قضایی استان اردبیل این پرونده را با جدیت بررسی می‌کند.

به گزارش شکوه فرهنگ، ناصر عتباتی عصر امروز بعد از کشف جسد آتنا اصلانی در یک خانه در شهر پارس‌آباد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با کشف جسد آتنا اصلانی در خانه مظنون اصلی این پرونده دستگاه قضایی استان اردبیل این پرونده را با جدیت بررسی می‌کند.

 

وی گفت: از ۲۰ روز پیش که خبر مفقودی آتنا اصلانی به ما رسید بلافاصله از طریق دادستانی پارس‌آباد موضوع را پیگیری کردیم و بعد از تشکیل پرونده کیفری در اختیار بازپرس قرار گرفت و اقدامات فنی برای پیدا کردن آتنا انجام گرفت.

 

دادستان اردبیل با اشاره به اینکه پلیس آگاهی شهرستان پارس‌آباد در این زمینه فعالیت‌های گسترده و تاثیرگذاری انجام داد تصریح کرد: به لحاظ اهمیت بالای موضوع اکیپی از کاراگاهان و کارشناسان خبره به پارس‌آباد اعزام شد و موضوع را به صورت فنی و تخصصی مورد رسیدگی قرار دادند.

 

عتباتی ادامه داد: ماموران ویژه آگاهی بعد در پنجمین روز بررسی به یک مظنون در این زمینه برخورد کردند که بلافاصله بعد از صدور حکم این فرد دستگیر شد و با قرار بازداشت موقت راهی زندان شد که در مدت بازداشت تحقیقات مفصلی از این فرد انجام گرفت.

 

دادستان اردبیل بیان کرد: بعد از انجام تحقیقات  لازم پرونده این فرد به مرکز استان برای پیگیری دقیق‌تر ارسال شد و جلسات مختلفی برای بررسی این پرونده انجام گرفت که در نهایت امروز جسد آتنا اصلانی در یک منزلی که متعلق به این مظنون بود کشف شد.

 

وی با اشاره به اینکه دستگاه قضایی با جدیت تمام این پرونده را تا مرحله صدور و اجرای حکم ادامه خواهد داد گفت: حسب بررسی‌های پزشکی قانونی تاریخ فوت در ایام مفقودیت آتنا بوده است و برای بررسی‌های بیشتر نیازمند زمان‌ هستیم و اطلاعات تکمیلی در این حوزه متعاقبا خدمت مردم شریف استان اعلام می‌شود.

 

منبع: مهر

انتهای پیام/*

ارسال نظر