فرهنگ جغرافیایی نمین

دانا

 

پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب

شکوه فرهنگ نمینآخرین اخبارپربیننده ترین اخبار

کد مطلب: 20762
تاریخ انتشار: چ, 1396/06/29 - 17:58
مراسم اختتامیه پایگاه فرهنگی در منطقه گردشگری فندقلو نمین برگزار شد
صبح امروز مراسم اختتامیه پایگاه فرهنگی در منطقه گردشگری فندقلو نمین برگزار شد

به گزارش خبرنگار شکوه فرهنگ،صبح امروز مراسم اختتامیه پایگاه فرهنگی در منطقه گردشگری فندقلو نمین با حضور مردم و مسئولان برگزار شد.

 

در این مراسم مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه نمین ضمن عرض تبریک هفته دفاع مقدس و با اشاره به این که مسئولین نگهبان مردم هستند گفت: مسئولان باید تمام تلاش خود را برای خدمت به مردم انجام دهند و به مردم وعده های دروغین ندهند.

 

حجت الاسلام و المسلمین علی محمدی افزود: دو عامل در سقوط ارزش ها نقش دارد که یکی فساد آفرینان و زمامداران مفسد و دیگری فساد پذیران و پیروان مفسد است.

 

در ادامه این مراسم جانشین سپاه ناحیه نمین ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و در رابطه با خدمات این پایگاه فرهنگی اظهار کرد: در پایگاه فرهنگی منطقه گردشگری فندقلو برنامه های متعددی اجرا شد که هدف از آن امر به معروف و نهی از منکر و ترویج حجاب و عفاف بود.

 

سرهنگ شاپور حسن زاده اظهار کرد: اهدای کتاب، توزیع برشورهای گردشگری و سی دی های فرهنگی، پخش سرودهای ملی مذهبی، غرفه سلامت، عرضه محصولات اقتصاد مقاومتی، ایستگاه صلواتی، تست رایگان قند و فشار خون، اندازه گیری وزن و قد، برگزاری مسابقات نقاشی، ایجاد محیطی مناسب برای ورزش و پاسخگویی به شبهات دینی  برای گردشگران و مسافران از مهم ترین خدمات این پایگاه فرهنگی بود.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فرا رسیدن ماه محرم افزود: درسی که از مکتب امام حسین باید گرفت، مقاومت و ایستادگی است و امروزه مقاومت جمهوری اسلامی ایران در برابر دشمن نشان از اقتدار جمهوری اسلامی ایران است.

 

انتهای پیام/*

ارسال نظر