فرهنگ جغرافیایی نمین

دانا

 

پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب

شکوه فرهنگ نمینآخرین اخبارپربیننده ترین اخبار

کد مطلب: 20778
تاریخ انتشار: س, 1396/07/04 - 00:14
مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس در آبی بیگلو برگزار شد
مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس در فرهنگسرای آبی بیگلو برگزار شد.

به گزارش خبرنگار شکوه فرهنگ، فرمانده سپاه ناحیه نمین در این مراسم ضمن تسلیت شهادت ابا عبدالله الحسین(ع) و با بیان این که قیام عاشورا دارای پیام های زیادی است اظهار کرد: انقلابی که ملت ایران انجام دادند به تبعیت از قیام عاشورا بود.

 

سرهنگ حسین ایرانی با اشاره به این که دشمن عزاداری مردم در ایام محرم را نشانه گرفته ادامه داد: دشمنان اسلام سعی در منحرف کردن عزاداری های ما دارند ولی ما نخواهیم گذاشت دشمن به هدفش برسد.

 

 

سرهنگ ایرانی ضمن اشاره به سخنان اخیر ترامپ بیان کرد: ما از دشنان هیچ هراسی نداریم و دلیل یاوه گویی ترامپ هم از ترسی است که از نظام جمهوری اسلامی ایران دارد.

 

وی با اشاره به هفته دفاع مقدس ادامه داد: دفاع مقدس تنها مختص یک هفته نیست بلکه تمام زمان، روز و حتی ثانیه های زندگی ما دفاع مقدس است.

 

فرمانده ناحیه نمین در پایان، مراقبت و حفظ ارزش های دفاع مقدس را وظیفه همگان دانست و گفت: به برکت 8 سال دفاع مقدس است که کشور ما در برابر دشمنان دوام آورده است.

 

همچنین در این مراسم بخشدار ویلکیج نیز ایراد سخنرانی کرد.

 

سید ناصر سید زاده با عرض تسلیت شهادت امام حسین(ع) و با بیان این که تقارن ایام محرم با هفته دفاع مقدس حکمت های زیادی دارد گفت: عظمت ماه محرم خیلی بالا و مهم است و ما هم باید قدردان این ایام باشیم.

 

وی همچنین اظهار کرد: از همه اهالی و مردم خواهشمندم موقع عزاداری و حضور در هیئت های عزاداری حتما وضو داشته باشند که این امر ثواب و ارزش زیادی دارد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/*

ارسال نظر