فرهنگ جغرافیایی نمین

دانا

 

پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب

شکوه فرهنگ نمینآخرین اخبارپربیننده ترین اخبار

کد مطلب: 20816
تاریخ انتشار: چ, 1396/07/12 - 13:20
نائب رئیس و سخنگوی شورای شهر نمین:
در شهر نمین نیاز به تغییر و تحول داریم
در شهر نمین نیاز به تغییر و تحول داریم
نائب رئیس و سخنگوی شورای شهر نمین در رابطه با انتظار اعضای شورای شهر از شهردار جدید گفت: در شهر نمین، در زمینه های مختلفی نظیر درآمد پایدار، شهر سازی، ساخت و ساز، سهولت در زمینه های صدور پروانه ساختمانها و سایر مسائل دیگر نیاز به تحول داریم.

به گزارش خبرنگار شکوه فرهنگ، بازرگان مرسلی نائب رئیس و سخنگوی شورای شهر نمین در رابطه با انتظار اعضای شورای شهر از شهردار جدید گفت: در شهر نمین، در زمینه های مختلفی نظیر درآمد پایدار، شهر سازی، ساخت و ساز ، سهولت در زمینه های صدور پروانه ساختمانها و سایر مسائل دیگر نیاز به تحول داریم که امیدواریم شهردار جدید با ایجاد تحول در بدنه شهرداری و بکار بردن افراد متخصص و کارآمد  بتواند تغییر و تحول بزرگی در پیشرفت و آبادانی این شهر ایجاد کند.

 

مرسلی ضمن تشکر از زحمات شهردار قبل و همچنین از علاقه مندان و دلسوزانی که رزومه خود را تحویل شورا داده بودند گفت: از 24 نفری که رزومه خود را تحویل شورا داده بودند در نهایت اعضای شورای شهر نمین با بررسی دقیق رزومه افراد، رای گیری و مصاحبه گزینه های نهایی نسبت به انتخاب شهرداری متخصص و متعهد برای این شهر اقدام کردند.

 

 

وی در رابطه با ملاک های اعضای شورا در انتخاب شهردار بیان کرد: برای انتخاب شهردار ملاک های زیادی را در نظر گرفتیم ولی شاخصه های اصلی ما در انتخاب شهردار، بومی بودن، تجربه، مدیریت و ریسک پذیری بود.

 

نائب رئیس شورای شهر نمین و منتخب مردم در دور پنجم شورای اسلامی نمین از انتخاب ناصر روح اله زاده به عنوان عضو شورای شهرستان نمین خبر داد و گفت: با رای گیری بین اعضای شورای شهر در نهایت روح اله زاده به عنوان عضو شورای شهرستان نمین انتخاب شد.

 

مرسلی در نهایت ضمن درخواست همکاری از اهالی نمین با شورای شهر گفت: از اهالی محترم خواهشمندیم در کنار نظارتی که ناظرین شهرداری بر نحوه کار پیمانکاران در کوچه ها و خیابان ها دارند، اگر کم کاری هایی از سوی آنان مشاهده کردند حتما به شورا اطلاع دهند.

 

انتهای پیام/*

ارسال نظر