فرهنگ جغرافیایی نمین

دانا

 

پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب

شکوه فرهنگ نمینآخرین اخبارپربیننده ترین اخبار

کد مطلب: 20821
تاریخ انتشار: ج, 1396/07/14 - 21:11
بیانیه "یوسف صبری" قهرمان مسابقات جهانی ووشو
یوسف صبری قهرمان مسابقات جهانی ووشو با صدور بیانیه ای اعلام کرد که بدو ورود به شهر آبی بیگلو، در مزار شهدای گمنام شهر حاضر می شود و مدال خود را تقدیم شهدا و اهالی حسینی شهر آبی بیگلو می کند.

به گزارش شکوه فرهنگ، یوسف صبری قهرمان سانداکار ایران و شهرستان نمین با صدور بیانیه ای اعلام کرد که بدو ورود به شهر آبی بیگلو، در مزار شهدای گمنام شهر حاضر می شود و مدال خود را تقدیم شهدا و اهالی حسینی شهر آبی بیگلو می کند.

 

متن این بیانیه به شرح ذیل است:

 

بسمه تعالی

با سلام

حمد و سپاس خالق بی همتا را که با دعای خیر شما عزیزان توانستیم با غلبه بر حریفان، مدال ارزشمند طلا را در مسابقات جهانی ووشو روسیه کسب نموده و پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را با افتخار به اهتزار درآورم.

 

بدون شک، اهتزار پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در میادین جهانی ورزش، مرهون رشادتها و از جان گذشتگی های شهدای این مرز و بوم در دفاع از خاک میهن عزیزمان می باشد.

 

وظیفه خود دانستم به شکرانه این پیروزی و در صیانت از آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، در بدو ورود به شهر آبی بیگلو، در مزار شهدای گمنام شهر حاضر شده و ضمن قرائت فاتحه و ابراز ارادت به پیشگاه شهدای ایران اسلامی، با آرمانهای انقلاب و شهیدان تجدید میثاق نموده و در حضور شهدای عزیز، مدال طلای خود را تقدیم شهدا و اهالی حسینی و قدرشناس شهر آبی بیگلو نمایم.

 

 

با تقدیم احترام یوسف صبری آبی بیگلو

 

انتهای پیام/*

ارسال نظر