فرهنگ جغرافیایی نمین

دانا

 

پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب

شکوه فرهنگ نمینآخرین اخبارپربیننده ترین اخبار

کد مطلب: 20822
تاریخ انتشار: ش, 1396/07/15 - 11:30
صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در نمین برگزار شد/ تصاویر
همزمان با هفته ناجا و در دومین روز از هفته گرامیداشت نیروی انتظامی، صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در نمین برگزار شد.

به گزارش خبرنگار شکوه فرهنگ، همزمان با هفته ناجا و در دومین روز از هفته گرامیداشت نیروی انتظامی، صبحگاه مشترک نیروهای مسلح با حضور امام جمعه شهرستان، فرمانده سپاه ناحیه نمین، فرمانده نیروی انتظامی، اعضای شورای تامین و جمعی دیگر از مسئولین شهرستان در محل سالن حجاب نمین برگزار شد.

 

در این مراسم حجت الاسلام صفر یوسف زاده ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی از زحمات و خدمات نیروهای مسلح قدردانی کرد و گفت: نیروهای مسلح یک نیروی مکتبی، معتقد، مومن، انقلابی و موجب اقتدار ملت و عزت جامعه هستند.

 

امام جمعه نمین درباره هدف نیروهای مسلح گفت: هدف اصلی نیروهای مسلح و همچنین مردم باید زمینه سازی برای ظهور امام زمان(عج) است و باید در این راه نهایت تلاش خودمان را انجام بدهیم.

 

وی بر لزوم پشتیبانی دولت و مردم از  نیروهای مسلح تاکید کرد و افزود: همه باید پشتیبان نیروهای مسلح باشند و نیروهای مسلح نیز با صلابت و ایمان خود امنیت این کشور را برقرار کنندتا مردم در فضایی آکنده از آرامش رشد کنند و به کمال برسند.

 

همچنین در این مراسم سرهنگ حسن شریفی فرماندهی انتظامی شهرستان نمین در سخنانی کوتاه به مرور فرامین مقام معظم رهبری درباره وظایف نیروی انتظامی در تامین امنیت کشور پرداخت.

 

در این مراسم از کارکنان و سربازان نمونه و زحمت کش نیروهای انتظامی تجلیل به عمل آمد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/*

ارسال نظر