فرهنگ جغرافیایی نمین

دانا

 

پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب

شکوه فرهنگ نمینآخرین اخبارپربیننده ترین اخبار

کد مطلب: 20839
تاریخ انتشار: ش, 1396/07/22 - 15:12
مردم از وضیعت نامناسب جاده حور گله مند هستند/  لزوم رسیدگی به این جاده توسط مسئولین
وضیعت نامناسب جاده حور باعث شده تا همه ساله عده ی زیادی از مردم در این جاده جان خود را از دست بدهند.

به گزارش خبرنگار شکوه فرهنگ، جاده ارتباطی حور به اردبیل یکی از مسیرهایی هست که تصادفات زیادی در آن رخ می دهد و با وجود همه اعتراضات و پیگیری های اهالی دهستان حور، متاسفانه مسئولین خود را به خواب زده اند و به این وضیعت رسیدگی نمی کنند و همچنان این جاده  با چاله ها و ناهمواری های  زیادی دست به گریبان است.

 

 

جاده کم عرض، پیچ های خطرناک و نبود خط کشی و شانه خاکی مناسب، باعث شده هر ساله به طور مستمر شاهد کشته و مصدوم شدن مسافران و شهروندان زیادی در این جاده باشیم.

وضیعت نامناسب این جاده باعث ایجاد مشکلات زیادی برای مردم این منطقه شده است و این مشکل در فصل زمستان و هوای بارانی دو چندان می شود.

 

 

یکی از اهالی دهستان حور در گفتگو  با خبرنگار ما ضمن گلایه از مسئولین به دلیل عدم رسیدگی و بازسازی به این جاده گفت: به خاطر ایمن نبودن این جاده هر ساله حدود 10 نفر از هموطنان ما در این جاده جان خود را از دست می دهند و با وجود پیگیری های مختلف تاکنون هیچ اقدامی برای رسیدگی به وضیعت این جاده نشده است.

 

 

اهالی دیگری هم در این رابطه اظهار کرد: عمر آسفالت جاده ها حدود 13 سال است ولی متاسفانه آسفالت جاده حور 31 سال پیش انجام گرفته و کاملا از بین رفته است و در مسیر چاله هایی به بزرگی تشت وجود دارد.

 

وی ادامه داد: به دفعات دلسوزان منطقه به مسئولین نامه نگاری کرده اند و حضوری هم خدمت مسئولین نمینی و اردبیل اعلام کرده اند ولی کسی از آن ها تا به حال کاری برای این جاده انجام نداده است و متأسفانه گوش مسئولان به این وضعیت اسفناک بدهکار نیست.

 

دهستان حور در جنوبی ترین نقطه شهرستان نمین و در ویلکیج جنوبی در ۲۶ کیلومتری اردبیل قرار دارد.

 

 

 

 

 

انتهای پیام/*

ارسال نظر