فرهنگ جغرافیایی نمین

دانا

 

پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب

شکوه فرهنگ نمینآخرین اخبارپربیننده ترین اخبار

کد مطلب: 20848
تاریخ انتشار: چ, 1396/07/26 - 14:09
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل
تعطیلی مدارس اردبیل در روزهای برفی کاهش می یابد
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: تعطیلات غیر ضروری زمستانی، یکی از عوامل ناهماهنگی دانش آموزان در مدارس اردبیل با مدارس استان های دیگر می باشد.

به گزارش شکوه فرهنگ، علی ورودی معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل در جلسه هماهنگی اعلام تعطیلی مدارس با اشاره به اینکه تعطیلات زمستانی باید با هماهنگی فرمانداران و رؤسای ادارات آموزش و پرورش انجام گیرد، گفت: به علت قرار گرفتن اردبیل در جغرافیای سرد و کوهستانی، میزان بارش و کاهش دما زیاد در این منطقه از عوامل انکار ناپذیر می باشد و باید برنامه ای مختص این شرایط برای دانش آموزان تدوین شود.

 

وی افزود: با توجه به زمان نسبتا کوتاه آموزشی کشور، اگر بخواهیم تعطیلات زمستانی را هم برآن تحمیل نماییم، دانش آموزان هماهنگی خود را با برنامه ریزی های انجام شده در نظام  آموزشی از دست خواهند داد.

 

ورودی با بیان اینکه اولیا مهمترین عامل برای فرهنگ سازی حذف تعطیلات غیر ضروری در مدارس هستند، تصریح کرد: تلاش خواهیم کرد ضمن توجه به سلامتی دانش آموزان، تعطیلی مدارس را در روزهای برفی که واقعا مشکلی برای رفت و آمد و آموزش دانش آموزان بوجود نخواهد آمد، کاهش دهیم.

 

 

 

انتهای پیام/*

ارسال نظر