فرهنگ جغرافیایی نمین

دانا

 

پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب

شکوه فرهنگ نمینآخرین اخبارپربیننده ترین اخبار

کد مطلب: 20853
تاریخ انتشار: ج, 1396/07/28 - 18:45
کاخ سفید آمریکا را به سیاهی تبدیل خواهیم کرد
امام جمعه نمین گفت: کــاخ ســفید آمــریکا را به ســیاهی تبــدیــل خــواهیــم کرد.

به گزارش خبرنگار شکوه فرهنگ، حجت الاسلام و المسلمین صفر یوسف زاده در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن تاکید بر صبرکردن در برابر مشکلات گفت: در  این دنیا همواره برای همه اقشار جامعه مشکلاتی پیش می آید، ولی آن چه اهمیت دارد، صبر کردن در برابر آن ها است.

 

امام جمعه نمین در رابطه با یاوه گویی اخیر ترامپ علیه ایران و با بیان اینکه نیروهای مسلح ایران، نیروهای مکتبی و دیندار هستند افزود: دشمنان، سیلی های زیادی از ملت ایران خورده است و ترامپ هم به همین دلیل چنین سخنان بیهوده ای بر زبان میاورد و ما نیز به امید خدا به زودی رژیم صهیونیستی را از روی زمین نابود خواهیم کرد و کاخ سفید آمریکا را به سیاهی تبدیل خواهیم کرد.

 

حجت الاسلام و المسلمین یوسف زاده با اشاره به هفته پیوند اولیا و مربیان و با بیان اینکه جوانان سرمایه های ما هستند اظهار کرد: اگر وحدت خود را حفظ نکنیم جوانان ما آسیب خواهند خورد و خیر و صلاح جوانان نیز در عمل به دستورات الهی است.

 

وی ترویج ورزش همگانی در شهرستان را ضروری دانست و گفت: ورزش ابزار است ولی هدف نیست و باید ورزش همگانی را در نمین خیلی زیاد انجام شود که این کار طراوت و شادابی را به اهالی خواهد آورد.

 

حجت الاسلام یوسف زاده در پایان خطبه های نماز جمعه، از مسوولینی که برای رفع مشکل قطعی آب تلاش کردند و همچنین از صبر مردم به دلیل قطعی آب تشکر کرد و گفت: مردم در طول مدت قطعی آب خیلی همکاری کردند و در یک حرکت انسانی حتی عده ای  آب های خود را بیرون میاوردند و به کسانی که نیاز داشتند می دادند.

 

 

انتهای پیام/*

ارسال نظر