فرهنگ جغرافیایی نمین

دانا

 

پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب

شکوه فرهنگ نمینآخرین اخبارپربیننده ترین اخبار

کد مطلب: 20899
تاریخ انتشار: س, 1396/08/23 - 15:15
اجرای بیش از 160 عنوان برنامه در هفته بسیج در شهرستان نمین
فرمانده سپاه ناحیه نمین گفت: در هفته بسیج سالجاری بیش از 160 عنوان برنامه در سطح شهرستان نمین اجرا می‌شود.

به گزارش خبرنگار شکوه فرهنگ، صبح امروز سرهنگ شاپور حسن زاده در جلسه هماهنگی برنامه‌های هفته بسیج که در محل فرمانداری برگزار شد اظهار کرد: هفته بسیج بهانه ای است که روح تفکر بسیج را در جامعه حاکم کنیم.

 

فرمانده سپاه ناحیه نمین ادامه داد: بسیج یک فرهنگ است و تمام بسیجیان باید افرادی با فرهنگ باشند تا بتوانند به عنوان سربازهایی در جبهه تهاجم فرهنگی همانند سایرعرصه های دیگر خدمت کنند.

 

وی با بیان اینکه انقلاب ما یک انقلاب مردمی است که در دل آن مجموعه سپاه و بسیج قرار گرفته است افزود: دشمن می خواهد روحیه انقلابی مردم را مورد هجوم و حمله قرار دهد که سخت در اشتباه است چون مردم و مسئولین ما کاملا هوشیار هستند.

 

 

سرهنگ حسن زاده با بیان اینکه در هفته بسیج سالجاری بیش از 160 عنوان برنامه در سطح شهرستان نمین اجرا می‌شود، گفت: دیدار با خانواده شهدا، برگزاری یادواره‌های شهدا، پروژه‌های محرومیت‌زدایی، پیاده‌روی عمومی خانوادگی، نشست‌های روشنگری و مسابقات ورزشی از جمله برنامه‌های اجرایی در این هفته است.

 

وی افزود: تجمع بزرگ بسیجیان شهرستان با عنوان شکوه مقاومت روز 5  آذر همزمان با سراسر کشور در سالن ورزشی حجاب نمین راس ساعت 10:30 صبح برگزار می‌شود.

 

فرمانده سپاه ناحیه نمین در ادامه با بیان اینکه تفکر عظیم بسیجی یادگار امام راحل است که در سراسر جهان نیز طنین افکنده است ادامه داد: دوام و قوام انقلاب و نظام اسلامی مرهون رشادت‌های بسیجیان است.

 

سرهنگ حسن زاده گفت: پیروزی و موفقیت های بسیج زمینه ساز الگوگرفتن سایر کشورها از ایران است و این نشانگر حضور بسیج و بسیجیان در تمامی عرصه ها و تابع ولایت فقیه بودن است

 

وی در پایان اظهار کرد: تفکر بسیجی نجات بخش و برگرفته از ایده اسلامی است و امیدواریم برنامه های هفته بسیج با مشارکت تمامی مردم پرشکوه تر از سال های قبل برگزار شود.

 

فرهاد عبدالعلی پور‏ فرماندار نمین هم در این جلسه با اشاره به اینکه  تفکر بسیجی در واقع بهره‌گیری از ظرفیت‌های مردمی است افزود: بسیج یک حرکت منظم و سازمان یافته اجتماعی است و شجره طیبه بسیج امروز ابعاد جهانی و بین‌المللی به خود گرفته است.

 

وی افزوود : فرهنگ و تفکر بسیجی در ایران فراتر از نژاد و قوم حاکمیت می‌کند که این امر موجب انسجام و وحدت ملی در کشور شده است.

 

فرماندار نمین اظهار داشت: بسیج ظرفیت بی‌بدیل، منعطف و وسیع است که همه افراد متعهد و معتقد به آرمان‌های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی را در بر می‌گیرد و این ظرفیت می‌تواند بهترین کمک برای اقتدار بیشتر نظام اسلامی در تمامی عرصه‌ها باشد.

انتهای پیام/*

ارسال نظر