فرهنگ جغرافیایی نمین

دانا

 

پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب

شکوه فرهنگ نمینآخرین اخبارپربیننده ترین اخبار

کد مطلب: 20920
تاریخ انتشار: د, 1396/08/29 - 16:59
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نمین:
خانه اسکی روی چمن در شهرستان نمین راه‌اندازی می‌شود
خانه اسکی روی چمن در شهرستان نمین راه‌اندازی می‌شود
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نمین گفت: با هدف دستیابی به توسعه این رشته ورزشی در نمین و بهره‌گیری از ظرفیت‌های مناسب منطقه خانه اسکی روی چمن در شهرستان نمین راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش شکوه فرهنگ، اکبر ورودی ظهر امروز در جلسه مشترک اداره ورزش و جوانان نمین و هیئت اسکی استان اردبیل اظهار داشت: با هدف دستیابی به توسعه رشته ورزشی اسکی روی چمن در این شهرستان و بهره‌گیری از ظرفیت‌های مناسب منطقه خانه اسکی روی چمن در شهرستان نمین راه‌اندازی می‌شود.

 

وی افزود: توسعه صنعت گردشگری برای ما یک اصل اساسی و ضروری است که خوشبختانه در این زمینه با ظرفیت‌های مناسبی روبه‌رو هستیم که اگر بتوانیم از هر یک از این ظرفیت‌ها به نحو احسن استفاده کنیم به طور حتم خروجی‌های قابل توجهی را به دست می‌آورد که می‌تواند در رشد و توسعه منطقه بسیار حائز اهمیت باشد و رشد اقتصادی را به دنبال داشته باشد.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نمین گفت: تحقق این موضوع در توسعه فناوری کسب و کارهای ورزشی و اشتغال برای جوانان نقش موثری ایفا می‌کند و بالتبع آن برگزاری مسابقات مختلف در منطقه می‌تواند ما را در رسیدن به اهداف مورد نظر رهنمون شود و خروجی‌های قابل توجهی ایجاد کند.

 

ورودی بیان کرد: مسئولان و دستگاه‌های مربوطه باید در این زمینه با ما همکاری و مشارکت داشته باشند تا بتوانیم در این زمینه بتوانیم اجرای اهداف و اقدامات لازم را تسریع بخشیده و با حل مشکلات پیش‌رو شاهد دستیابی به توسعه و پیشرفت گردشگری در شهرستان باشیم.

 

وی تصریح کرد: تامین اعتبارات لازم و کافی برای تجهیز خانه‌های ورزشی و ایجاد بسترهای مناسب برای توسعه رشته‌های ورزشی حائز اهمیت بسیار است که به طور حتم در صورت تامین اعتبارات می‌توانیم به تمامی اهداف خود در این زمینه جامه عمل پوشانده و شاهد تحقق اهداف مورد نظر در این زمینه باشیم.

 

در حکمی از سوی علی خرم دوست رئیس هیئت اسکی استان اردبیل، میراسماعیل بنی‌هاشمی نمین به عنوان رئیس جدید هیئت اسکی شهرستان نمین منصوب شد.

 

منبع: تسنیم

انتهای پیام/*

ارسال نظر