فرهنگ جغرافیایی نمین

دانا

 

پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب

شکوه فرهنگ نمینآخرین اخبارپربیننده ترین اخبار

کد مطلب: 20924
تاریخ انتشار: س, 1396/08/30 - 20:51
سالن الزهرا نمین به صورت رایگان در اختیار علاقه مندان به رشته هندبال است
رئیس هیئت هندبال شهرستان نمین طی بیانیه ای اعلام کرد: سالن ورزشی الزهرا شهر نمین به صورت رایگان در اختیار علاقه مندان به رشته هندبال است.

به گزارش خبرنگار شکوه فرهنگ، بهزاد غفاری رئیس هیئت هندبال شهرستان نمین طی بیانیه ای اعلام کرد که سالن ورزشی الزهرا شهر نمین به صورت رایگان در اختیار علاقه مندان به این رشته است.

 

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

 

بسم رب الشهدا و الصدیقین

اینجانب نابودی داعش را به رهبر معظم انقلاب، نیروهای مسلح، مردم، خانواده شهدای مدافع حرم و جانبازان این راه مقدس و کسانی  که با حمایت های خود موجبات نابودی شجره خبیثه داعش را هموار ساختند، تبریک می گویم.

 

هر زمانی نیاز به جان نثاری برای مقام معظم رهبری، انقلاب اسلامی ایران و مسلمین جهان باشد، ما ورزشکاران آماده هستیم و در این راه از هیچ ابر قدرتی نمی هراسیم.

 

هیات هندبال شهرستان نمین اعلام میدارد که برنامه هفتگی تمرین و آموزش رشته هندبال برای علاقه مندان به این رشته، روزهای زوج از ساعت 15 الی 16 و 30 دقیقه در سالن الزهرا نمین خواهد بود.

 

لازم به ذکر است تمامی این تمرین ها و آموزش برای عموم و به صورت رایگان خواهد بود و هزینه های دریافتی از نظر هیات هندبال کاملا غیر قانونی قلمداد می شود.

 

همچنین به خانواده ها و اولیای محترم شهرستان نمین اعلام می داریم که هیئت هندبال شهرستان نمین در هیچ جای دیگر برنامه تمرینی ندارد و هر گونه فعالیتی مورد تایید هیئت هندبال شهرستان نمین نمی باشد.

 

اجرکم عندالله

 

 

انتهای پیام/*

ارسال نظر