فرهنگ جغرافیایی نمین

دانا

 

پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب

شکوه فرهنگ نمینآخرین اخبارپربیننده ترین اخبار

کد مطلب: 20926
تاریخ انتشار: چ, 1396/09/01 - 02:59
مسئول دفتر نمایندگی سپاه نمین:
از ویژگی های اصلی یک بسیجی، ولایی بودن است
از ویژگی های اصلی یک بسیجی، ولایی بودن است
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه نمین گفت: از ویژگی های اصلی یک بسیجی، ولایی بودن است.

حجت الاسلام و المسلمین علی محمدی در گفتگو با خبرنگار شکوه فرهنگ ضمن تبریک و تهنیت هفته بسیج با بیان اینکه بسیجیان در 8 سال دفاع مقدس  در کارهای خیر از یکدیگر سبقت می گرفتند اظهار کرد: امروزه نیز بسیجیان آماده هستند تا با اشاره مقام معظم رهبری جان خود رو فدای انقلاب کنند.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه نمین گفت: حضرت امام خمینی(ره) در آخرین پیام خود به مناسبت سالروز تاسیس سازمان بسیج بیان کرده که بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می دهد.

 

وی نترس بودن بسیجیان را نماد شجاعت و شهامت بسیجیان دانست و افزود: یک بسیجی فقط از خدا می ترسد و همواره در صحنه است و همه کارهای خود را به خاطر رضای خداوند متعال انجام می دهد.

 

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به ویژگی های بسیجیان افزود: بسیجیان در راه خدا از خودشان استقامت به خرج می دهند، دارای ایمان راسخ و بصیر و آگاه به زمان هستند، از انسجام درونی و وحدت کلمه برخوردارند، همیشه پیروزند و همچنین همواره تابع ولایت هستند و در این راه نه از ولایت پیش می گیرند و نه از ولایت عقب می مانند.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه نمین با بیان اینکه از ویژگی های اصلی بسیجی، ولایی بودن است ادامه داد: اگر کسی سخنان ولایت را به عنوان تابلوی راه خود قرار دهد همواره موفق خواهد بود ولی اگر فرمایشات ولایت را توجیه کند از محور ولایت خارج می شود.

 

حجت الاسلام و المسلمین محمدی گفت: اگر مسئولین فرمایشات مقام معظم رهبری را به نحو احسن و کامل اجرا کنند و تفکر بسیجی داشته باشند و با همین تفکرات وارد عرصه عمل شوند تمام مشکلات ما حل خواهد شد.

 

 

 

 

انتهای پیام/*

ارسال نظر