فرهنگ جغرافیایی نمین

دانا

 

پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب

شکوه فرهنگ نمینآخرین اخبارپربیننده ترین اخبار

کد مطلب: 20930
تاریخ انتشار: چ, 1396/09/01 - 16:22
اعزام کاروان راهیان نور دانش آموزان شهرستان نمین به مناطق شمالغرب کشور
کاروان راهیان نور دانش آموزان دختر شهرستان نمین راهی مناطق عملیاتی شمالغرب کشور شد.

به گزارش خبرنگار شکوه فرهنگ، صبح امروز مراسم بدرقه کاروان راهیان نور دانش آموزان دختر شهرستان نمین با حضور امام جمعه،فرمانده سپاه ناحیه نمین،معاون فرماندار نمین و جمعی از مسئولین ادارات و نهادهای دولتی، در دبیرستان دخترانه شرف نمین برگزار شد.

 

سرهنگ شاپور حسن زاده فرمانده سپاه ناحیه نمین در  مراسم بدرقه کاروان راهیان نور دانش آموزی اظهار کرد: 265 نفر از دانش آموزان دختر شهرستان نمین در قالب 6 اتوبوس به مناطق عملیاتی شمالغرب کشور اعزام می شوند.

 

سرهنگ حسن زاده ادامه داد: دانش آموزان نمینی در این اردو که به مدت دو روز خواهد بود از یادمان شهید باکری، یادمان شهدای تمرچین و یادمان  شهید بروجردی بازدید خواهند کرد.

 

وی به اهداف اعزام دانش آموزان به مناطق عملیاتی شمالغرب کشور اشاره کرد و گفت: دانش آموزان با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، ایجاد گفتمان انقلابی و همچنین تجدید میثاق با آرمان های شهدا و عهد و پیمان مجدد با شهدا به مناطق عملیاتی شمالغرب کشور اعزام می شوند.

 

سرهنگ حسن زاده در این مراسم گفت: حضور دانش آموزان در مناطق جنگی و بازدید نزدیک از ایثارگری های شهدا و رزمندگان اسلام باعث آشنایی دانش آموزان با مبنا و محتوای دفاع مقدس می شود و نتیجه ی این آشنایی نیز به تقویت نظام  کمک خواهد کرد.

 

 

 

 

 

انتهای پیام/*

ارسال نظر