فرهنگ جغرافیایی نمین

دانا

 

پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب

شکوه فرهنگ نمینآخرین اخبارپربیننده ترین اخبار

کد مطلب: 20931
تاریخ انتشار: چ, 1396/09/01 - 17:07
به مناسبت هفته بسیج انجام شد؛
افتتاح یک طرح اقتصاد مقاومتی در شهرستان نمین
افتتاح یک طرح اقتصاد مقاومتی در شهرستان نمین
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نمین از افتتاح و راه اندازی یک طرح اقتصاد مقاومتی شامل کشت گیاهان دارویی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار شکوه فرهنگ، صبح امروز و به مناسبت هفته بسیج یک طرح اقتصاد مقاومتی در روستای خانکندی شهرستان نمین افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

سرهنگ شاپور حسن زاده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان نمین در این باره گفت: این طرح شامل کشت گیاهان دارویی و تزیینی است که در قالب سه سالن نشا گیاهان دارویی کشت داده می شود و به بازارهای استان اردبیل و گیلان صادر می شود.

 

وی با بیان اینکه شهرستان نمین قطب پرورش گیاهان دارویی است، تصریح کرد: در راستای افتتاح این طرح برای 15 نفر به صورت مستقیم و برای 30 نفر به صورت غیر مستقیم اشتغالزایی می شود.

 

وی گفت: در سال 96، سپاه ناحیه نمین نزدیک به 2 میلیارد و 300 میلیون ریال تسهیلات اقتصاد مقاومتی در عرصه‌های مختلف به متقاضیان پرداخت کرده است.

 

سرهنگ حسن زاده هدف از اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی را تحقق فرامین مقام معظم رهبری اعلام کرد و افزود: این پروژه‌ها با هدف ایجاد اشتغالزایی و وابستگی به تولیدات داخلی افتتاح می‌شود و باعث خواهد شد به رشد و شکوفایی اقتصاد کشور کمک کند.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان نمین خاطرنشان کرد: تحقق طرح های اقتصاد مقاومتی یک ضرورت اساسی برای کشور است.

 

 

انتهای پیام/*

ارسال نظر