فرهنگ جغرافیایی نمین

دانا

 

پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب

شکوه فرهنگ نمینآخرین اخبارپربیننده ترین اخبار

کد مطلب: 21189
تاریخ انتشار: چ, 1396/11/11 - 19:28
اجلاس فصلی مجمع بسیج شهرستان نمین برگزار شد
عصر امروز اجلاس فصلی مجمع بسیج شهرستان نمین در سالن ورزشی عفاف شهر نمین برگزار شد.

به گزارش خبرنگار شکوه فرهنگ، عصر امروز اجلاس فصلی مجمع بسیج شهرستان نمین در سالن ورزشی عفاف شهر نمین برگزار شد.

 

کارگروه‌های اقتصادی و اجتماعی در این جلسه  به سه محور اصلی اقتصاد مقاومتی، فضای مجازی و وضعیت حجاب و عفاف در سطح شهرستان پرداختند.

 

کارگروه‌های مربوطه ضمن ارائه گزارش از فعالیت‌های خود، بر محورهای اصلی جلسه امروز پرداخته و تهدیدات و آسیب‌های آن‌ها را در سطح شهرستان نمین بیان کردند.

 

پیش‌ از این مسئول مرکز راهبردی استان اردبیل در مجمع بسیج شهرستان نمین اظهار کرد: مجمع بسیج شهرستان به منزله مجلس شورای اسلامی بومی و محلی است و هدف آن را رفع مشکلات شهرستان است.

 

ابراهیم مجربی با بیان اینکه اگر اقتصاد حل شود معضل سیاسی و فرهنگی نیز خود به خود حل خواهد شد افزود: تحقق منویات مقام معظم رهبری در زمینه های فرهنگی، اقتصادی و سیاسی از مهم ترین اهداف این مجمع است.

 

وی گفت: در مجمع بسیج شهرستان نمین هفت کارگروه فعال بوده و هر کدام از آن ها 10 عضو دارند و  باید مشکلات موجود در سطح شهرستان نمین را با جمع اندیشی و مشورت شناسایی و آسیب‌شناسی کنند.

 

فرمانده سپاه نمین نیز پیش‌ از این ضمن ارائه گزارشی از برگزاری جلسات کارگروه‌ها اظهار کرد: در اجلاس مجمع بسیج تمامی اعضا با همکاری و هم افزایی مشکلات شهرستان را مطرح و راهکارهایی ارائه می کنند.

 

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نمین گفت: امسال 20 مورد کارگروه تخصصی مجمع بسیج در این شهرستان برگزار شده و مشکلات و مسائل مربوط به سطح شهرستان مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.

 

جعفر اصغری رئیس مجمع در این اجلاس اظهار کرد: هفت کارگروهی که در سطح شهرستان ایجاد شده معضلات شهرستان را جمع بندی و آسیب شناسی می کنند.

 

اصغری با بیان اینکه یکی از محورهای اصلی کارگروه ها در مورد سبک زندگی مردم است تصریح کرد: معضل کشف حجاب در کشور رو به افزایش است و اگر برنامه ای برای رفع این مشکل نداشته باشیم دچار بحران خواهیم شد.

 

رئیس مجمع شهرستان نمین در خصوص آسیب های شبکه های اجتماعی گفت: دشمن وقتی متوجه شد در جنگ سخت نمی تواند جمهوری اسلامی را از بین ببرد شروع به گسترش شبکه های اجتماعی در کشور کرد و می خواهد به این طریق بر نظام ضربه وارد کند که به فضل خدا با همدلی و وحدت هیچ وقت موفق به انجام چنین کاری نخواهد شد.

 

 

 

انتهای پیام/*

ارسال نظر