فرهنگ جغرافیایی نمین

دانا

 

پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب

شکوه فرهنگ نمینآخرین اخبارپربیننده ترین اخبار

کد مطلب: 21196
تاریخ انتشار: ج, 1396/11/13 - 15:05
ایمان، وحدت و ولایت عناصر اصلی انقلاب اسلامی ایران هستند
امام جمعه نمین گفت: سه عنصر ایمان، وحدت و ولایت را عناصر اصلی انقلاب اسلامی ایران هستند و اگر یکی از آن ها نباشد در مبارزه با جبهه باطل شکست خواهیم خورد.

به گزارش خبرنگار شکوه فرهنگ، حجت الاسلام صفر یوسف زاده در خطبه ی نماز جمعه شهر نمین اظهار کرد: ملت ایران از عاشورا و ایام فاطمیه درس های بزرگی گرفته اند و تا زمانی که  تفکر حسینی و فاطمی داریم پیروز خواهیم بود.

 

امام جمعه نمین سه عنصر ایمان، وحدت و ولایت را عناصر اصلی انقلاب اسلامی ایران برشمرد و افزود: این سه عنصر به هم وابسته هستند و اگر یکی از آن ها نباشد در مبارزه با جبهه باطل شکست خواهیم خورد.

 

وی با اشاره به حضور مردم در راه پیمایی 22 بهمن و با بیان اینکه مشکلات اقتصادی، مردم را از انقلاب جدا نخواهد کرد گفت: با اینکه مردم به عملکرد برخی مسئولین معترض هستند ولی به خاطر اسلام و انقلاب در راهپیمایی 22 بهمن حضور پرشوری خواهند داشت.

 

حجت الاسلام یوسف زاده با اشاره به اینکه یکی از اصلی ترین وظیفه مسئولین تقویت ایمان است تصریح کرد: مسئولین باید ضمن خدمت به مردم تفکر انقلابی داشته باشند.

 

امام جمعه نمین در پایان خطبه ها هدف از انقلاب اسلامی ایران را تشکیل حکومت جهانی اسلام دانست و پشتیبانی از ملت های مظلوم را نیز یکی از وظیفه اصلی کشور ایران برشمرد.

 

انتهای پیام/*

ارسال نظر