فرهنگ جغرافیایی نمین

دانا

 

پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب

شکوه فرهنگ نمینآخرین اخبارپربیننده ترین اخبار

کد مطلب: 21212
تاریخ انتشار: د, 1396/11/16 - 14:58
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نمین تاکید کرد:
لزوم استفاده از تمامی ظرفیت ها برای رشد ووشوی استان و شهرستان ها
لزوم استفاده از تمامی ظرفیت ها برای رشد ووشوی استان و شهرستان ها
اکبر ورودی در دیدار با رئیس هیئت ووشوی استان گفت: از تمامی ظرفیت ها برای رشد ووشوی استان و شهرستانها باید استفاده کرد.

به گزارش خبرنگار شکوه فرهنگ، صبح امروز رئیس هیات ووشو استان اردبیل به همراه حسین محمدزاده مربی اسبق تیم ملی جوانان ووشو کشور و یوسف صبری قهرمان ووشو جهان با رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نمین دیدار کرد.

 

اکبر ورودی در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از یوسف صبری جهت کسب چندین عنوان قهرمانی در رقابت های جهانی و افتخار آفرینی در میادین بین المللی و پر آوازه کردن نام ایران اسلامی در نقاط مختلف اظهار کرد: امیدواریم با پشتکاری و تلاشی که صبری در تمرینات دارند شاهد به دست آوردن سکوها و عناوین قهرمانی در مسابقات آینده و کسب افتخار برای ایران اسلامی باشیم.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نمین یکی از عوامل موفقیت در هیات های ورزشی را همکاری با اداره ورزش و جوانان عنوان کرد و گفت: هیات استان و شهرستان باید اقدامات خوب و قابل توجهی را در این زمینه انجام دهند و از تمامی ظرفیت های موجود در جهت رشد و توسعه ورزش ووشو استفاده نمایند.

 

در این دیدار ساماندهی ورزش ووشو در بخش آبی بیگلو، استفاده از ظرفیت های ووشو استان در جهت پیشبرد این ورزش در منطقه و همچنین افتتاح سالن سپاه برای ووشو و تعاملات و برنامه های مختلف را مورد ارزیابی و بررسی قرار داده شد.

 

رئیس هیات ووشو استان برگزاری مداوم کارگاههای آموزشی و پیگیری کلنگ زنی خانه ووشو در آبی بیگلو بنام یوسف صبری قهرمان جهان را تاکید نمود.

 

حسین محمدزاده مربی اسبق تیم ملی ووشو نیز بر لزوم موضوع استعدادیابی در بخش ویلکیج تاکید نمود و خواستار توجه بیش از پیش به ورزش ویلکیج شد.

 

 

انتهای پیام/*

ارسال نظر