فرهنگ جغرافیایی نمین

دانا

 

پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب

شکوه فرهنگ نمینآخرین اخبارپربیننده ترین اخبار

کد مطلب: 21217
تاریخ انتشار: چ, 1396/11/18 - 15:46
پایگاه مقاومت شهید لطفی خانکندی شهرستان نمین افتتاح شد
در هفتمین روز از دهه مبارک فجر پایگاه مقاومت شهید لطفی خانکندی شهرستان نمین قبل از ظهر امروز با حضور مسئولان استانی و شهرستان افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار شکوه فرهنگ، در هفتمین روز از دهه مبارک فجر پایگاه مقاومت شهید لطفی خانکندی شهرستان نمین قبل از ظهر امروز با حضور امام جمعه شهرستان، فرمانده و فرماندار نمین و معاون هماهنگ کننده معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل افتتاح شد.

 

سرهنگ حسن زاده فرمانده سپاه نمین در رابطه با افتتاح این پایگاه اظهار کرد: پایگاه مقاومت شهید لطفی خانکندی در زمینی به مساحت 85 متر مربع و با اعتبار 25 میلیون تومان ساخته شده است.

 

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل  نیز در مراسم افتتاحیه این پایگاه با بیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی ایران اراده الهی بود افزود: صاحب اصلی انقلاب ایران و این نظام امام زمان(عج) و شهدا می باشند.

 

سرهنگ پاسدار شکر عبدی افزود: 40 سال است دشمنان می خواهند به این نظام ضربه وارد کنند ولی روز به روز بر رشد و بالندگی این نظام افزوده می شود و در تمامی مراحل دشمنان شکست خورده اند.

 

وی در خصوص برجام و مذاکره با آمریکا گفت: منظور رهبری از مذاکره و نرمش قهرمانانه این نبود که به دشمنان اینقدر امتیاز بدهیم بلکه مذاکره مقتدرانه بود، ولی برجام باعث شد دنیا متوجه شود که آمریکا یک کشور غیر قابل اعتماد و عهد شکن است.

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/*

ارسال نظر