فرهنگ جغرافیایی نمین

دانا

 

پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب

شکوه فرهنگ نمینآخرین اخبارپربیننده ترین اخبار

کد مطلب: 21228
تاریخ انتشار: ج, 1396/11/20 - 18:57
بیانیه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نمین به مناسبت 22 بهمن
ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نمین با انتشار بیانیه ای از عموم مردم فرهنگی و انقلابی نمین برای حضور پرشور و حماسی در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.

به گزارش خبرنگار شکوه فرهنگ، ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نمین با انتشار بیانیه ای از عموم مردم فرهنگی و انقلابی نمین برای حضور پرشور و حماسی در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.

 

متن این بیانیه به شرح ذیل است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

22 بهمن روز به ثمر رسیدن نهال شکوهمند انقلاب و روز تبلور شکوه و ایثار مردم همیشه سرافراز و آزادۀ جمهوری اسلامی ایران است که با پیروی از آرمان های حضرت امام خمینی(ره) در مقابل دسیسه و توطئه‌های دشمنان نظام، چون کوه استوار و دژ مستحکم ایستادند.

 

رهبری حاکمانه امام خمینی(ره) از یک سو و شوق رهایی مردم از بند و ستم حکومت ظالمانه از سوی دیگر باعث فراگیری انقلاب اسلامی در تمام نقاط کشور شد، تا آنکه جمهوری اسلامی ایران در 22 بهمن انقلاب اسلامی به پیروزی نهایی رسید و عزم و اراده امت اسلامی بر تهدیدات و انواع سلاح های دشمنان غالب گردید.

 

در این روز عزیز ملت ایران با مدیریت رهبری فرزانه و با همراهی  مردمانی ایثارگر و از خود گذشته و با تاسی از آموزه های اسلام ناب محمدی (ص) طومار ٢٥٠٠ ساله رژیم طاغوتی استبداد و استکبار را درهم پیچیدند و استقلال، عزت و خودباوری را در کشور زنده کردند.

 

اکنون شاهد صدور تفکر انقلابی به سایر ملت های مسلمان جهان هستیم و کشورهای مسلمان با الهام گرفتن از انقلاب اسلامی می توانند شاهد تحولات عظیم و چشمگیری در کشورهای خود باشند و خود را از زیر سلطه استعمار جهانی رها سازند.

 

ایران کشوری است که یک تنه مقابل دنیای استکبار ایستاده و دشمن را به ستوه آورده است. اکنون انقلاب با گذر از فتنه­‌ها و تهدیدها راه خویش را یافته و ایجاد جنگ روانی و فرهنگی، در مسیر روشن انقلاب و احیای تمدن اسلامی خللی وارد نخواهد کرد.

 

ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نمین ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی(ره) و شهدای گرانقدر قیام عاشورایی ملت مسلمان ایران، آحاد ملت را به حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری فرا ‌خوانده و امیدوار است حضور حماسی و پرشور مردم شریف ایران در این روز باعث نا امیدی دشمنان و عزم ملت‌های مظلوم و مستضعف جهان را برای اهتزاز پرچم اسلام در سراسر جهان شود.

 

مردم همیشه در صحنه شهر نمین نیز از ساعت 11 قبل از ظهر روز یکشنبه از مقابل مسجد جامع به سمت بیمارستان امام خمینی (ره) نمین حرکت خواهند کرد و در مسیر برگشت نیز مردم شهرستان در مقابل مسجد جامع تجمع خواهند کرد و بار دیگر با نمایش وحدت ملی خود در راهپیمایی عظیم 22 بهمن دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی را رسوا و مایوس خواهند کرد.

 

 

انتهای پیام/*

ارسال نظر