فرهنگ جغرافیایی نمین

دانا

 

پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب

شکوه فرهنگ نمینآخرین اخبارپربیننده ترین اخبار

کد مطلب: 21231
تاریخ انتشار: ش, 1396/11/21 - 12:38
22 بهمن نقطه عطف تاریخ ملت ایران است/ اهالی عنبران همواره در کنار آرمان های انقلاب اسلامی ایستاده‎اند
امام جمعه اهل تسنن عنبران گفت: 22 بهمن نقطه عطف تاریخ ملت ایران و تبدیل رژیم طاغوتی و ستمشاهی به رژیم جمهوری اسلامی ایران است.

حجت الاسلام سید یاور مرادی در گفتگو با خبرنگار شکوه فرهنگ به مناسبت فرا رسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران اظهار کرد: 22 بهمن نقطه عطف تاریخ ملت ایران و تبدیل رژیم طاغوتی و ستمشاهی به رژیم جمهوری اسلامی ایران است.

 

امام جمعه اهل تسنن عنبران گفت: اگر با نگرش عمیق به نظریات تمام آزاد اندیشان دنیا، متفکرین و تمام شخصیت های بزرگ دنیا نگاه کنیم متوجه خواهیم شد که آن ها هم به دهه فجر به عنوان نقطه عطف تاریخ ملت ایران نگاه می کنند.

 

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران مردم را از بردگی و نوکری سایر ملت ها نجات داد افزود: اگر امروز ملت ایران می تواند برای خود شخصیت و ارزش قائل شود این را مدیون دهه فجر، رهنمود های امام راحل و مقام معظم رهبری است.

 

حجت الاسلام مرادی تاکید کرد: ملت ایران بداند اگر دهه فجر و آرمان های انقلاب را لحظه ای از دست بدهند، آرمان های اسلامی را هم از دست خواهند داد.

 

وی با بیان اینکه زندگی امام خمینی باید برای مسئولین امروزی الگو باشد گفت: مسئولین  باید در حرکت و عمل خود، عدالت محوری و فقر زدایی را الگو قرار دهند و به فکر مردم و محرومین کشور باشند.

 

امام جمعه اهل تسنن عنبران بر لزوم خدمت رسانی مسئولین بر مردم تاکید کرد و ادامه داد: رسیدگی به محرومین کشور انقلاب اسلامی را شکوفاتر می سازد و این باعث خواهد شد انسان ها صداقت را در حکومت نشان دهند و در نهایت همه معضلات کشور حل خواهد شد.

 

وی افزود: اگر امروزه انقلاب ایران یکی از مقتدرترین انقلاب های دنیا است و اینکه امروزه ما می توانیم آغاز چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را جشن بگیریم همه ی این ها مرهون صداقت امام راحل، رزمندگان و شهدا است که جانشان را نثار انقلاب و اسلام کرده اند.

 

حجت الاسلام مرادی در پایان ضمن دعوت از اهالی همیشه در صحنه عنبران برای حضور باشکوه در راهپیمایی 22 بهمن گفت: اهالی عنبران همواره در کنار آرمان های انقلاب اسلامی ایستاده اند و حتی در 12 فروردین 1358، 99 درصد از واجدان شرایط اهالی با دادن رای "آری" با برقراری حکومت جمهوری اسلامی موافقت کردند.

 

 

انتهای پیام/*

ارسال نظر