فرهنگ جغرافیایی نمین

دانا

 

پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب

شکوه فرهنگ نمینآخرین اخبارپربیننده ترین اخبار

کد مطلب: 21252
تاریخ انتشار: پ, 1396/11/26 - 23:46
وضعیت جسمانی دانش آموز مشکین شهری مساعد است/ معلم قصد تنبیه نداشته است
مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: بعد از گفتگوی حضوری با اعضای خانواده دانش آموز،مدیر، معلم و حتی دانش آموزانی که در کلاس حضور داشتند، مشخص شد که اصلا معلم قصدی بر تنبیه دانش آموز نداشته است.

به گزارش شکوه فرهنگ، احمد ناصری مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل در خصوص خبر مصدومیت مهدی زیادپور دانش آموز پایه دهم رشته تجربی دبیرستان طالقانی مشکین شهر در گفتگو با ادیب رسا اعلام کرد: بلافاصله بعد از اطلاع از اتفاق رخ داده، تیمی از اعضای آموزش و پرورش استان برای بررسی دقیق مسئله به شهرستان مشکین شهر اعزام شدند و در جریان جزئیات مسئله قرار گرفتند.

 

وی ادامه داد: بعد از گفتگوی حضوری با اعضای خانواده دانش آموز،مدیر، معلم و حتی دانش آموزانی که در کلاس حضور داشتند، مشخص شد که اصلا معلم قصدی بر تنبیه دانش آموز نداشته و با توجه به اینکه معلم و دانش آموز هر دو ورزشکار بودند و طی کشمکشی که در قالب شوخی انجام گرفته، دانش آموز از ناحیه گردن صدمه دیده و برای لحظاتی بیهوش شده است.

 

ناصری با اشاره اینکه انتقال دانش آموز به بیمارستان اردبیل فقط برای تکمیل معاینات انجام گرفته و قضیه کما کاملا منتفی است، تصریح کرد: خوشبختانه وضعیت جسمانی دانش آموز مشکین شهری مساعد است و طبق گزارشات دکتر معالجش هیچ عارضه ای در ناحیه سر و گردن مشاهده نشده است و بعد از بهبود نهایی از بیمارستان ترخیص خواهد شد.

 

مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل با بیان اینکه اگرچه این حادثه در قالب شوخی رخ داده اما با معلم خاطی برخورد خواهد شد، ادامه داد: مدارس استان اردبیل در مقیاس کشوری، دارای آمار پایینی از لحاط درگیری در مدارس است ولی در اتفاق اخیر با اینکه رسانه ها به رسالت خود عمل کرده اند ولی اطلاعاتی نادرست به مخاطب منتقل شده است و امیدواریم در آینده شاهد اینگونه مسائل در خانواده شریف آموزش و پرورش نباشیم

 

 

انتهای پیام/*

ارسال نظر