فرهنگ جغرافیایی نمین

دانا

 

پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب

شکوه فرهنگ نمینآخرین اخبارپربیننده ترین اخبار

کد مطلب: 21253
تاریخ انتشار: ج, 1396/11/27 - 15:12
تبعیت از ولایت حلال تمام مشکلات است/ دولت و مجلس بی عدالتی در پرداخت یارانه را حل کند
امام جمعه نمین گفت: اینکه به یک سرمایه دار بزرگ به اندازه یک فقیر یارانه پرداخت شود این بی عدالتی است و دولت و مجلس باید برای رفع این مشکل تلاش کند.

به گزارش خبرنگار شکوه فرهنگ، حجت الاسلام صفر یوسف زاده در خطبه های نماز جمعه شهر نمین از حضور پرشور مردم در راهپیمایی تشکر کرد و گفت: تمام اقشار مردم در این راهپیمایی برای اسلام، انقلاب و ولایت آمده بودند.

 

وی اظهار کرد: حضور حماسی مردم در این راهپیمایی وظایف مسئولین در خدمت به مردم را سنگین تر کرد و این حضور، تودهنی بزرگی به دشمنان اسلام به خصوص آمریکا و اسرائیل بود.

 

امام جمعه نمین در ادامه به اصلی ترین مطالبه مردم از مسئولین اشاره کرد و گفت: صلابت در برابر دشمنان، مبارزه با فساد و بی عدالتی، مقابله با رانت خواری، ساده زیستی و حل مشکلات آن ها از اصلی ترین خواسته های مردم است.

 

حجت الاسلام یوسف زاده ضمن تسلیت فرا رسیدن سالروز شهادت فاطمه زهرا(س) اظهار کرد: ولایت پذیری از برجسته ترین ویژگی فاطمه الزهرا(س) است و صبر او در برابر مشکلات درسی بزرگ برای تمام جهانیان است.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود تبعیت از ولایت را حلال تمام مشکلات دانست و از مدیران خواست بحث نفوذ و جاسوسی در ادارات را جدی بگیرند.

 

امام جمعه نمین در پایان از عملکرد دولت و مجلس نسبت به پرداخت بی عدالت یارانه انتفاد کرد و گفت: اینکه به یک سرمایه دار بزرگ به اندازه یک فقیر یارانه پرداخت شود این بی عدالتی است و دولت و مجلس باید برای رفع این مشکل تلاش کند.

 

انتهای پیام/*

ارسال نظر