فرهنگ جغرافیایی نمین

دانا

 

پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب

شکوه فرهنگ نمینآخرین اخبارپربیننده ترین اخبار

کد مطلب: 21267
تاریخ انتشار: س, 1396/12/01 - 23:14
پرچم جمهوری اسلامی ایران به برکت خون شهیدان به اهتزاز در آمده است/ ضرورت سهیم شدن مردم در عرصه های مختلف کشور
فرمانده سپاه استان اردبیل گفت: امروز هر کس ادعا می کند به شهدا اعتقاد دارد و سهمی در پیروزی انقلاب دارد باید در همه عرصه های کشور نقش ایفا کند.

به گزارش خبرنگار شکوه فرهنگ، سردار پاسدار جلیل بابازاده فرمانده سپاه استان اردبیل در یادواره شهدای روستای خانکندی نمین که در مسجد جامع این روستا برگزار شد ضمن تسلیت شهادت حضرت فاطمه(س) اظهار کرد: اهالی روستای خانکندی همچون سایر نقاط کشور برای اعتلای ارزشهای اسلام و انقلاب جانفشانی کردند و چندین شهید را تقدیم انقلاب نمودند.

 

بابازاده با اشاره به اینکه اقتدار و عزت را مدیون شهدا هستیم گفت: مردم ایران همواره به ندای امام خمینی(ره) لبیک گفتند و به احترام قرآن و اسلام در جنگ 8 سال دفاع مقدس جان خود را نثار کردند و امروزه ما به برکت خون آن شهیدان می توانیم 40 سالگی انقلاب را جشن بگیریم.

 

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود امام سجاد(ع) و حضرت زینب(س) را الگوی جهانیان دانست و افزود: امام سجاد(ع) و حضرت زینب(س) در واقعه عاشورا با وجود اینکه بهترین عزیزان خود را از دست داده بودند با تحمل و صبر خود، هم دشمنان را شکست دادند و هم توانستند بر مشکلان فائق آیند.

 

فرمانده سپاه استان اردبیل گفت: امروز هر کس ادعا می کند به شهدا اعتقاد دارد و سهمی در پیروزی انقلاب دارد باید در همه عرصه های کشور نقش ایفا کند.

 

 

 

سردار بابازاده تصریح کرد: پرچم جمهوری اسلامی ایران به برکت خون هزاران شهید به اهتزاز در آمده است و عده ی زیادی در این کشور جان خودشان را فدا کردند تا در این مملکت ارزش های دینی پابرجا بماند و ما نیز باید با جان و دل از آن دفاع کنیم.

 

 

انتهای پیام/*

ارسال نظر