فرهنگ جغرافیایی نمین

دانا

 

پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب

شکوه فرهنگ نمینآخرین اخبارپربیننده ترین اخبار

کد مطلب: 21270
تاریخ انتشار: ج, 1396/12/04 - 17:32
لزوم برخورد با کسانی که امنیت ایران را برهم می زنند
امام جمعه نمین گفت: کسانی که امنیت ایران اسلامی را بر هم بزنند باید قاطعانه برخورد شود.

به گزارش شکوه فرهنگ، حجت الاسلام صفر یوسف زاده در خطبه های این هفته نماز جمعه شهر نمین ضمن تشکر از اهالی جهت حضور پرشور در عزاداری خیابانی به مناسبت سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) گفت: همواره باید با تفکر فاطمی زندگی کنیم و اگر لحظه ای فرهنگ فاطمی در جامعه ما حاکم نباشد آن جامعه به سعادت نخواهد رسید.

 

امام جمعه نمین در بخش دیگری از سخنان خود جان باختن هموطنان را در پی حادثه سقوط هواپیما تسلیت گفت و افزود: باید علت اصلی این حادثه معلوم شود و به مردم نیز اعلام شود.

 

وی اقدامات اخیر نخست وزیر رژیم غاصب و سران استکبار جهانی در کنفرانس امنیتی مونیخ را محکوم کرد و افزود: جای افتخار است که ایران اسلامی آن ها را آنقدر گرفتار کرده که شب و روز درباره ایران حرف می زنند.

 

حجت الاسلام یوسف زاده به اهمیت تربیت در جامعه اشاره کرد و گفت: مدرسه بزرگترین پرچمدار در امر تربیتی انسان ها می باشد و باید تمام معلم ها و مراکز علمی انقلابی باشند تا جوانان ما نیز انقلابی تربیت شوند.

 

وی تاکید کرد: دشمنان به امنیت جمهوری اسلامی ایران طمع کرده اند و خواهان بر هم زدن آن هستند و کسانی که این امنیت را بر هم بزنند باید قاطعانه برخورد شود.

 

 

انتهای پیام/*

ارسال نظر