فرهنگ جغرافیایی نمین

دانا

 

پایگاه خبری تحلیلی شمالغرب

شکوه فرهنگ نمینآخرین اخبارپربیننده ترین اخبار

کد مطلب: 20750
تاریخ انتشار: پ, 1396/06/23 - 10:13
شورای پنجم؛ محور توسعه، پیشرفت و برون رفت از معضلات و مشکلات شهر نمین باشد
روز ۲۹ اردیبهشت ماه بود که مردم شهر نمین با حضور پرشور خود پای صندوق های اخذ رای انتخاب خود را انجام دادند و پنج عضو شورای اسلامی شهر نمین را مشخص کردند ؛ انتخاب آن روز مردم بوی تغییر و تحول میداد ، انتخابی که این نوید را میداد تا شاهد پیشرفت و توسعه شهرمان باشیم.

به گزارش شکوه فرهنگ، روز ۲۹ اردیبهشت ماه بود که مردم شهر نمین با حضور پرشور خود پای صندوق های اخذ رای انتخاب خود را انجام دادند و پنج عضو شورای اسلامی شهر نمین را مشخص کردند ؛ انتخاب آن روز مردم بوی تغییر و تحول میداد ، انتخابی که این نوید را میداد تا شاهد پیشرفت و توسعه شهرمان باشیم .
 
اینک با مستقرشدن شورای پنجم انتظار میرود اعضای محترم شورای شهر  با توجه به معضلات و مشکلاتی که گریبانگیر مردم می باشد اقدامات لازم را مبذول دارند ، شهر نمین با توجه به پیشینه تاریخی و فرهنگی خود شایسته بهترین خدمات چه از نظر شهرسازی و چه از نظر عمرانی و چه از نظر اقتصادی می باشد که لازم است اعضای محترم شورای شهر تمام همت خود را به کارگیرند تا با بکارگیری بهترین تصمیمات و اقدام و عمل ها نمین را نه یک شبه ! بلکه گام به گام به شرایط مطلوب برسانند .
 
فراموش نکنیم شورای اسلامی شهر ظرفیت بلقوه ای است برای پویایی و عمران و آبادانی شهر و اگر اعضای محترم بتوانند در این پارلمان محلی در راه مردم و برای مردم قدم بردارند بلاشک یاد و نامشان در حافظه تاریخی مردم نمین ثبت و ضبط خواهد شد  (مرحوم اقبالی - شفق نیا و ... )
 
۴ سال فرصت مناسبی است تا شما عزیزان با استفاده از خرد جمعی و متحدانه در چارچوب قانون برای عمران و آبادانی هرچه بیشتر این شهر بکوشید تا نمین مظلوم و محروم را از گزند خیانت ها و بی مهری ها مصون بدارید و هم موجب پیشرفت ، توسعه و برون رفت از مشکلات بشوید انشالله .
✍️ به قلم : حمید حمیدی کیا - فعال سیاسی و فرهنگی - دانشجوی حقوق

 

ارسال نظر