آمریکا در سوریه به دنبال چیست؟
یادداشت/
از آنجا که تضعیف سوریه از اهمیّت وافری برای ایالات متحده برخوردار است، استراتژی پساداعشی این کشور بر تحریک و تقویت ساکنان مناطق کردنشین سوریه به منظور برافراشتن پرچم تجزیه‌طلبی، استوار گشته است.
22 بهمن تماشایی سال 1396
یادداشت/
مردم ایران اما امسال متفاوت تر از 22 بهمن سال های گذشته عمل کردند و با حضوری تماشایی و پرشور در این راهپیمایی، یاوه گویی های دشمنان داخلی و خارجی این انقلاب را لگد مال کردند.
لزوم تقویت گفتمان انقلاب اسلامی در بین مردم و مسئولین
یادداشت/ حمید حمیدی کیا
اگر امروز شما در ایران کوچکترین جنگ داخلی و تهاجم نظامی خارجی مشاهده نمی کنید نتیجه "گفتمان انقلاب اسلامی" است که این مورد یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی است و اگر این گفتمان در اندیشه مسئولین و مردم حاکم نباشد قطعا این کشور ضررهای فراوانی را متحمل خواهند شد.
چشم های هزاران کارگر به دستمزد سال ۹۷
یادداشت/ افشین دنیادیده
در سال ۹۶ حداقل دستمزد تنها با افزایش محدودی نسبت به سال ۹۵ از ۸۱۲ هزار تومان به ۹۲۹ هزار تومان افزایش پیدا کرد. به عبارتی دستمزد روزانه کارگران مشمول قانون‌ کار ۳۰۹۰۰ تومان تعیین گردید.
۹ دی ۸۸ را بار دیگر تکرار کنیم/ یادداشت
برای تجدید بیعت با آرمان های انقلاب همه با هم به این گردهمایی باشکوه ۹ دی می آییم تا به دشمن نشان دهیم با وجود برخی مشکلات قابل حل در کشور ما همچنان پشت ولایت فقیه ایستاده ایم.
بازخوانی جنگ نرم دشمن و فتنه 88
یادداشت/ انبارلویی
دشمن برای 40 سالگی انقلاب برنامه دارد. باید مهیای جنگ نرم سوم دشمن بود، رفتار دشمن را با هوشمندی رصد کرد و در برابر آن شجاعانه مثل همیشه، مردانه ایستاد.
التفات مسلمانان به دشمن حقیقی در پی اقدام ترامپ/ یادداشت
انتقال سفارت‌خانه آمریکا به بیت‌المقدس بار دیگر خبث طینت و عهدشکنی آمریکا و رژیم صهیونیستی را مبرهن ساخت و توجه جهان اسلام را به دشمن حقیقی خود معطوف کرد.
یادداشت
باید برای شکستن طوفان ‌های تهاجم دشمنان که چشم طمع به ایران اسلامی دوخته اند و همچنین فتنه‌های گوناگون آنان و جلوگیری از آن فتنه ها، بسیجیان مخلص، فداکار و ایثارگر دائماً آماده و مهیا و آراسته به صبر و استقامت در صحنه باشند.
لزوم تقویت گفتمان انقلابی در اندیشه مسئولین و مردم
یادداشت/
یکی از مهم ترین شاخصه های تحقق آرمان های انقلاب اسلامی ایران و منویات امام راحل و امام خامنه ای(مدظله العالی) حاکمیت گفتمان انقلابی در اندیشه و تفکر مردم و مسئولین و در نتیجه عمل انقلابی است.
بازی های سیاسی کثیف
یادداشت/
کاش زلزله ای به افکارمان می آمد تا از این ناآگاهی ها رهایی یابیم و به جای پرداختن به تسویه حساب های سیاسی و ... به داد زلزله زدگان که هموطنان ما هستند برسیم

صفحه‌ها